Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules, avagy vajudas alatt...

Szules, avagy vajudas alatt mikor jonnek a fajasok, hogy kell lelegezni?

Figyelt kérdés
Van valami video vagy oldal, ami ezt jol leirja?
2019. aug. 22. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiába írja itt le bárki,te nem úgy fogod megélni.Én jártam felkészítőre,eldöntöttem,hogy tök ügyes leszek,erre 35 órás vajúdásból alatt 10et üvöltöttem,a levegőt sem így tudtam venni,ahogy azt kigyakoroltuk.Egyedül az jött össze,hogy tolásnál tudtam hova kell nyomni.
2019. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem mondta a szülésznő, hogy hogyan kéne, de nagyon nem esett jól. A saját tempómban vettem levegőt ahogy jólesett és így is álomszülésem volt, nem akadályozott semmiben, csak a torkom száradt ki kicsit jobban a kelleténél. Egyébként vannak ingyenes szülésfeljészítők, javaslom járj el, ott ilyesmiben is segítenek.
2019. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
35 óra? Úristen miért nem császároztak meg inkább? Ennyi idő után a puszta körmömmel vájtam volna inkább ki a gyereket.
2019. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy tudsz.
2019. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3# Els ővagyok. 32 óra után vittek volna császározni,de a műtőre várva tágultam ki és jöttek végre a toló fájások:)
2019. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többedik gyereknél éreztem rá a dologra. Nekem az enyhített valamit, hogy amikor jött a fájás, akkor megpróbáltam lassan, beszívni a levegőt. A kifújás gyorsabb volt, hogy az 1 percig tartó fájás alatt a lassú beszívás segíthessen tompítani a fájást. Remélem, érthető volt.
2019. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!