Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok nekem meselni a váci...

Adri1616 kérdése:

Tudnátok nekem meselni a váci korhaz szüleszeti osztályáról és a szülőszobákról? Valamint az orvosokról szülésznőkről csecsemősökről?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszemélyes szülőszobák vannak, 3 sima és egy alternatív. Kádban vajúdni lehet, szülni nem. A gyermekágyon 4 ágyas szobák vannak, de ha nagy a zsufi, betolnak még 2-t is akár, nekem az elsőnél ez volt. 😊 Az orvosok nagyon tudnak, én nem is fogadtam egyik gyerekkel sem, mert tényleg mindenki megbízható, egyébként Pap doki a legszimpatikusabb. A szülésznők fele-fele, de a kevésbé kedvesek sem bunkók, csak fásultabbak kicsit. A csecsemősök közt egy néni meg egy fiatal csaj van, akik elég bunkók, a többiek tündériek. 😊 A felnőtt nővérek egytől egyig nagyon kedvesek és segítőkészek. Én nagyon szeretem a váci szülészetet, nem mennék máshova.
2019. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod☺ a szobak a tuhanyzó milyen? Babák miben vannak?
2019. aug. 27. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Babák kiskocsiban veled 0-24-ben, csak fürdetni viszik el őket. Támogatják az együtt alvást is, nekem mindkettő a mellkasomon aludt a kórházban (otthon már nem, ott ment mindneki a saját szobájába). Szoptatásban segítenek sokat, tápszert hála Istennek, nem adnak, csak ha nagy gáz van. A szobákban van külön wc és zuhany, tehát 4 emberre jut egy. Tiszták, kultúráltak.
2019. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!