Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Extra hülye kérdés bocs, de...

Piroska és a farkas kérdése:

Extra hülye kérdés bocs, de mi ez?

Figyelt kérdés
5 hete született a 3. gyermekünk. Ma " önvizsgàlatot" tartottam, és a hüvely bemenetnél ( belül,) olyasmit éreztem, amit koràbban nem. Vmi gömb alakú vmi van ott, és eddig vagy nem volt ott, vagy sokkal kisebb volt, passz, tudom, gàz, h a sajàt anatómiàmmal nem vagyok tisztàban, de olyan furcsa... Vmi lesüllyedt oda vagy mi lehet ez? ( Dokihoz csütörtökön megyek )
2019. szept. 1. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs panaszod, szerintem ráér a kontrollig, ott kérdezz majd rá. De amúgy miért nyúlkálsz a hüvelyedbe 5 hét után?
2019. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A gàtmetszés helyét akartam ellenőrizni, amikor megéreztem, h ez a vmi gyakorlatilag kipuklisodik a hüvelyemnél. Ahogy felàlltam, úgy vmennyire visszàbb húzódott.
2019. szept. 2. 02:11
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a méhed.
2019. szept. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a méhszájad.
2019. szept. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Méhszáj, méh... Pffff, ezek a válaszok...

Mondjuk látatlanban és nőgyógyász szakorvosi végzettség nélkül nem kéne találgatni sem,de ha már a laikusokat kérdezted hátsó fali süllyedésre tippelnék.

2019. szept. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd megirod mi az ha eljutottál dokihoz?
2019. szept. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet hogy a bartholin-mirigyed gyűlt fel? Mondjuk ez függ attól mennyire mélyen érzed, keress rá neten hogy az milyen.
2019. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg csak az orvos tudja megállapítani, de akár a gátmetszés hegét is érezheted.
2019. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Éjjel olvasgattam a neten, ez a B. mirigy gyanús, de nem tudom, mert sosem volt még az így megduzzadva, mindenesetre fàjdalmat egyàltalàn nem érzek. Abban szinte biztos vagyok, hogy nem a gàtmetszést érzem, arról van màr tapasztalatom.
2019. szept. 2. 07:53
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
A barhollin mirigy gyulladás őrülten fáj (volt többször), s méhsüllyedésem is. Valószínű neked is az van. Jó esetben az kicsit javul az idő múltával. Nekem jobb lett, majd következő szülésnél rosszabb. Ki is kellett venni a méhemet.
2019. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!