Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárom lesz ....

Programozott császárom lesz . Kérhetem, hogy altassanak spirális érzéstelenités helyett?

Figyelt kérdés

Probáltam a spirális érzestelenitést már , nekem szörnyű ,,élmeny" volt . Tényleg ...

Lehet lérni altatást ? Volt aki kérte spirál helyett közületek ?


2019. szept. 8. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Megis hogy lehetne, a babadat is elaltatja a szer, a te veredbol az ovebe is jut.
2019. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Nincs köze a spirálhoz. SPINÁLIS


Az altatás veszélyes, és nem kívánságműsor, akkor csinálják, ha nagyon muszáj. Inkább veszélyeztetnéd a gyereked, csak mert nem élmény, az érzéstelenítés?

2019. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor altatnak csak, ha valami miatt nem lehet téged érzésteleníteni és hirtelen kell kivenni a babát.Kívánom ,hogy ilyen állapotba ne kerüljetek.Császárom volt, de érzéstelenítettek.Fél perc kb míg kényelmetlen, úgyhogy bírd ki valahogy a babádért.
2019. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Volt 2 császárom , az egyik programozott itt kaptam a spirált , a másik súrgősségi , na itt altattak...nem lett baja a babámnak . Csak mivel tervezettnél nem szoknak altatni , erre szolt a kérdés , hogy kérte e valaki .
2019. szept. 8. 12:43
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Kérni bármit lehet, az már más kèrdès, hogy valószínűleg nemet mondanak. Egyrészt azért amit már előttem leírtak. A baba is elalszik, és emiatt nehezebben tud alkalmazkodni a külvilághoz. Másrészt az anyánál is okozhat komplikációkat. Csak indokolt esetben engedik az altatást, például ha olyan betegsége van az anyának, ami miatt a spinális érzèstelenítés veszélyes lenne. Vagy ha sürgősségi császárra van szüksèg, és nincs idő az érzèstelenítésre.
2019. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha spirált kaptál volna, nem lennél most terhes...
2019. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor SPIRÁLIS kezdves kötekedők 😊 Ha ezen múlik a boldogságotok 😘 szerintem aki akarta igy is megértette . A többieknek köszönöm !
2019. szept. 8. 12:50
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet kérni. Én vajúdtam 2napot, amikor mondta a doki, hogy császár kB összeomlottam, hogy ugyan engem nem kaszabol senki elevenen ébren. Altasson el. Közölte oké anyuka persze. Majd a következő pillanatban adták a geroncembe az érzéstelenítőt. Nem is tudom amúgy ebbe mi a kellemetlen. Nekem komolyan akkora pozitív élmény lett az egész, hogy leírni nem tudom.
2019. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

SPINÁLIS nem spirális. Spina mint hátgerinc latinul. A spirál az teljesen más.


És nem, nem kérheted mivel az újszülöttnél légzésdepressziót okozhat, és gondolom nem szeretnéd lélegeztetőn látni a gyereked.

2019. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem anno megkerdeztek. Igaz nem tervezett volt, hanem sürgősségi. Az altatoorvos előkészítés közben megkérdezte, mikor ettem utoljára és amikor mondtam hoyg majdnem 2 napja, akkor ajanlotta hogy inkább legyen spinalis
2019. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!