Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz vagy Pisi?

Magzatvíz vagy Pisi?

Figyelt kérdés
Nemrég hirtelen arra ébredtem h nagyon pisilnem kell. Kiszaladtam a wcre mire 1 ici pici kis pisi jött, azthittem végeztem és jött vmi még vagy 3szor csak úgy. Gondoltam ez a nyákdugó lehetett, mert mintha a nunimból jött volna, de semmi nem látszott a wcben. Lehet ez már magzatvíz? 38.5 h km vagyok
2010. júl. 14. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdést kiírtam már hajnalban, azóta semmi ilyet nem tapasztaltam. Mi lehetett akkor?
2010. júl. 14. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 37 hétre szültem. Elment a magzatvíz, ami tényleg olyan volt, mintha bepisiltem volna. Fájások viszont egyáltalán nem voltak, be kellett indítani a szülést a kórházban.


Különben én azt hittem bepisiltem, de aztán láttam hogy egy minimális vérzés is volt, azért mentem be a kórházba. Talán menj be a kórházba, hogy vizsgáljanak meg! Jobba biztonság! Gyors és könnyű szülést! (Akár most, akár pár nap-hét múlva.)

2010. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam tegnap, igaz én csak 32 hetes vagyok. Nálam csak pisi volt, de én is megijedtem. Ha azóta nem tapasztaltál semmit sem, még fájhást sem és ma baba is mozog, akkor az csak a vizeleted volt. Kitartás, nem sok van már hátra :)
2010. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esteben (ha a színét nem látod), meg kell próbálni visszatartani. Ha sikerül, akkor pisi. Ha nem sikerül, akkor víz.
2010. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azóta tényleg semmi nincs, bár nem bánnám már ha kiakarna jönni a drága:)
2010. júl. 15. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!