Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon felek a szulestol,...

Nagyon felek a szulestol, hogy batoritsam magam? (Van mar gyerekem, pont ezert tudom, mitol feljek. )

Figyelt kérdés

Szoval, elozo szuleselmeny miatt /elhuzodo spontan szules/ most 2-3napja nagyon beparaztam a szulestol, eddig kb vartam, h ateljek ujra egy szebb szuleselmenyt, keszultem ra, joga stb. ugy nez ki hiaba...


A gratisz, hogy, ma vagyok 40+4hetes terhes es talan ez hozta elo az aggodalmat, ez egy plusz , amit el kell viselnem vajudas alatt, meg vagyok fazva, abszulot nem kapok levegot es eleg erosek a joslok nem akarok betegen szulni, igy a joslokat is alig viselem, lelegezni se tudok. Kezelem mar a betegseget is.


Viszont mit lehetne tenni, ami gyorsan erot es onbizalmat adna?

Valami jo motivacios mondat van valaki tarsolyaban?!


Ugy erzem inkabb fel kellett volna fogadnom egy dokit a csaszarra... de ez mar keso.


Barmi tanacs jol jonne!


2019. szept. 16. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ment, ez is menni fog. Gondolj arra, h minden rendben lesz.
2019. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Marmint a betegseg hozta elo a plusz aggodalmat, nem a terhessegi kor*
2019. szept. 16. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal tudlak bátorítani, hogy nem minden szülés egyforma. Ha előtte rossz volt, az nem azt jelenti, hogy még egyszer az lesz. Állj hozzá úgy, mintha ez is olyan lenne mint az első, mert nem fog hasonlítani az előző szülésre.

A párod nagyon fontos szerepet játszik most a dologban, mennyire áll melletted, mennyire tudja elterelni a gondolataidat. Kérd meg, hogy kicsit kényeztessen, oldja benned a feszültséget, beszélgessetek többet a dologról.

2019. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyetlen fájdalom, aminek van értelme.
2019. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyival tudlak nyugtatni, hogy már nem sok napod van parázni ezen, szülés közben egy megfázást észre se fogsz venni.
2019. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


...hat ezek lehet nem csak joslok lesznek es meg ma szulok...👶

(Kisee gaz, h ezt masodszor szulokent nem ismerem fel biztosra 🙈🙈🙈)

2019. szept. 16. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Kitartást!:) én azzal motiválom magam, hogy ez egy természetes folyamat és mindenki túléli.
2019. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyi!

Nyugodj meg! A második szülés sokkal gyorsabban és könnyebb3n lezajlik normál esetben. Igen, akkor is, ha nem kicsi a baba! Nekem a 2. 4 milós volt. Első 320p g és gátmetszés kellett. A második 4 kiló és nem kellett! 1 héttel túlhordtam. Sokkal gyorsabb is volt. Nyugi! A natha meg nejem is így volt legutóbbi szülésnél. Vittem magammal az orrsprayt a szülőszobába. De! KAMILLÁVAL INHALÁLJ! Csodát tesz, komolyan! Kitartás!

2019. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom, mindenkinek!

Hat alig ertunk be a korhazba :D

Sokkal konnyebb volt, mint az elso :))))

2019. szept. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!