Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A miskolci Semmelweis szülésze...

A miskolci Semmelweis szülészet milyen most?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki szült mostanában a fent említett helyen,írna pár sort? Mit kell bevinni,mit adnak? (pelenka,hálóing,stb) Köszi! :)
2019. szept. 25. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Én tavaly nyáron szültem a semmelweisbe , semmi panaszom a kórházra , rendezett tiszta szoba normális szobatársak. A csecsemősök nővérek segítőkészek nagyrészt (-oké akad egy két mufurcabbak is).


A baba veled van,de minden reggel elveszik fürdetik megvizsgaljak kórházi ruhába öltöztetik. Igazából azt mondták hogy rá adhatod az általad bevitt ruhát de nem tudnak felelősséget vállalni érte hogy minden reggel vigyázzanak rá hogy meglegyen és ne keveredjen el a fürdetés alatt . Így én csak a haza jövetel napján adtam rá a saját ruháját. Hálóinget kapsz minden nap tisztát ha esetleg valami extra történne vele akkor szólsz és adnak újat.


Cumit cumisüveget bababarát kórház lévén nem engednek bevinni , ha nem indult be a tejed első nap teát többi nap tápszert kérhetsz kiegészítésként, de csak pohárból adhatod neki( megtanítja a csecsemős hogyan kell ) illetve a szoptatás és annak megtanulásában is segítenek. Elvileg van benti pelenka popsikrém illetve köldökre gézlap, de utóbbi kivételével mindenki a sajátját használta, tehát ezeket lehet bevinni .

2019. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most is így van tegnap szültem
2019. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) 11 éve szültem,bár pont akkor költözött a vasgyárba a szülészet a felújítás miatt. Megkoptak már az emlékek mire volt szükség,meg közben azért változtak is dolgok sok mindenben. Abban segítsetek még ha tudtok,hogy amit több oldalon is írnak,hogy 3 hónapnál nem régebbi házassági a.k.kivonat kell ez tényleg így van? A fiamnál volt apasági nyilatkozat,most viszont lassan 1 éve házasok vagyunk. Akkor is kérni kell újat vagy elfogadják amit tavaly kaptunk?
2019. okt. 2. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfogadjak persze.
2019. okt. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszi! :)
2019. okt. 3. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!