Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznők! Emlékeztek az...

Szülésznők! Emlékeztek az első kisbabára akit segítettetek világra jönni?

Figyelt kérdés
Emlékeztek milyen volt, mi volt a neve? Pozitív első szülőszobás élmény volt vagy negatív?

2019. szept. 25. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
99%
Én nem szülésznő vagyok, hanem egy baba voltam. Jó pár évvel ezelőtt, talán a 18-20. szülinapom környékén egy hölgy jött velünk szemben a boltban és odaszólt, hogy Boldog születésnapot. Életemben nem láttam még, ebből kifolyólag valószínűleg furcsán is nézhettem rá. Akkor megmagyarázta, hogy én voltam az első baba aki nála született. Nyilván anyukámat ismerte fel először és abból tudta, hogy én vagyok az.
2019. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
De aranyos.. először azt hittem, bábát akartál írni, de mikor végig olvastam, rájöttem, hogy jól írtad 😁
2019. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Hanna. :) Csodaszép kislány volt.

Negatívumként a szülőszobán tanulóként csak azt éltem meg, hogy néhány idősebb bába nem tud olyan türelemmel állni a munkánkhoz, ahogyan azt kellene. A "munka része" nem "piszkos"... Mindent szívesen csinálok, ha mások is pozitívan állnak hozzám a szülőszobán. Nagy odafigyelést és koncentrációt igényel minden műszak, de megéri.

2019. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem szülésznő vagyok meg orvos sem,de rokonságba volt ilyen élmény. növérem keresztanyukája a második babáti egypetéjü fiu ikreket fogadott szülésznőnél szülte meg 1 tanulo fiatal szülészorvosnál.fiatal tanulo szülészorvos nak az női rokon volt az első akinek szülését levezette
2021. júl. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!