Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 év különbséggel milyen a...

4 év különbséggel milyen a szülés? Könnyebb vagy ugyanolyan nehéz?

Figyelt kérdés

2019. szept. 26. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hónap híján 4 év van a gyerekeim között. Én könnyebbnek éreztem. Éjfél körül kezdtem úgy igazán vajúdni, de egyáltalán nem volt vészes. Fél 2-kor folyt el a magzatvíz, akkor mentünk be, 4-5 perces fájásaim voltak, 2 ujjnyira voltam nyitva, de nem igazán fájt. Fél 4-kor kezdett durvulni a dolog, fél 5-kor értem el azt a pontot, hogy falat kapartam. 5:50-kor született meg. Nem volt semmi komplikáció, teljesen fitt voltam utàna.
2019. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem gyorsabb volt, de az egész családunk "hirtelenszülő" típus.

Szintén 2 hónap híjján 4 év van a két lányom között (a nagyfiam és a nagyobbik lány között meg majdnem 8!).

A kicsivel éjfélkor keltem, kimentem wc-re, elfolyt a magzatvíz, fél 1-kor ébresztettem a páromat, kiló 20-szal döngettünk a kórházig. Negyed 2-kor már kint volt.

Nagyobbik lányom lábtartással született, természetes úton (8 évvel a bátyja után), másfél óra alatt.

2019. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: szerintem alkati kérdés is.
2019. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!