Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy tegnap azt mondta a dokim, hogy még nem szülünk. Zárt vagyok és nincs beékelődve, de 1-2órája fájásaim vannak?

Figyelt kérdés
Rendszertelen fájások, de nem olyan mint eddig a jóslók. Nemrég tusoltam, de azóta is fájok. 37hkm. Első terhességemnél indítottak, azért vagyok ilyen bizonytalan.
2019. okt. 4. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen van. Én is így voltam
2019. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, mert hétvégére elutazik, és úgy gondolja, homlokráncolással tud hatni a babára, hogy hétfőig bírja ki.:)

De ha most kezdődnek a fájások, elképzelhető, hogy vasárnap este jön csak a baba.

2019. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van

Nekem így volt

41-re szültem

2019. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
😀 Köszönöm szépen! Kíváncsi leszek, elég sokat mocorog, lehet csak attól van, vagy a front.
2019. okt. 4. 22:28
 5/11 A kérdező kommentje:
A fájások teljesen elmúltak, de kb 3 órát ha aludtam. Fáj mindenem, olyan mintha a víz belül nyomná az ereimet is. Fáj az egész lábam, karom. Nem kapok levegőt, ha fekszem... Stb. Szóval már jó lenne szülni.
2019. okt. 5. 04:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Van, persze. Nem akarlak elkeseriteni, de tobbedik gyereknel ez akar tobb hetig is elofordulhat, hogy napi szinten tobb oran at jonnek erosebb osszehuzodasok, amik leallnak. A johir viszont az, hogy bar ez baromi faraszto tud lenni, de igy fokozatosan nyilsz, es maga a szules mar ilyen esetben gyorsabb lefolyasu tud lenni.
2019. okt. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Ez jól hangzik! Mostmár kibírom valahogy, nincs sok hátra, csak néha annyira nyűgös tudok már lenni. Így a vége felé tényleg terhes... Nagyon várom már, milyen lesz a kisbabám és türelmetlen is vagyok emiatt. 🤭🤣
2019. okt. 5. 08:09
 8/11 anonim ***** válasza:
5 perces fájásokkal csak harmadnap szültem meg :)
2019. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta, hogy nemhogy aznap, de még utána hétvégén se, ez volt csütörtök délelőtt. Éjfél után elfolyt a magzatvíz, hajnalban meglett.
2019. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De jó! Szerintem ezt még a legjobb orvos sem tudja megmondani! Csak akkor miért mondják. Én mindenesetre nem szültem még meg, valószínű a front gyötört! Köszönöm mindenkinek!
2019. okt. 6. 05:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!