Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolci anyukák. Igaz hogy...

Miskolci anyukák. Igaz hogy bezárják a semmelweis szülészetet? Nem akarok a megyeibe szülni. Írna olyan aki tudd valamit erről és szült mostanság a megyeibe?

Figyelt kérdés

A kisfiamat a semmelweisbe szültem,fogadott orvosom is volt Pócsi Tamás ,kisfiammal születése után Vip szobába voltunk nagyon jól ereztünk magunkat soha senki nem bántott volna minket egy rossz szóval sem nagyon szerettem azt a kórházat tiszta körülmények fel újított szülő szobák stb. És most hallom bezárják!!Nagyon szomorú vagyok és megvagyok rémülve mert én a megyei kórházba nem szeretnek menni mert csak a rosszakat hallani róla.. és a legjobban az akasztott ki hogy a szülő szóban több nő is szül egymás előtt 🤦‍♀️🤢😬😤😱😱és mèg függönnyel sem választják el..😱😱 ezt a sógornőm mondta 1 hónapja hogy szülte ott a lányát fogadott orvos nélkül és azt mondta többét nem megy oda..viszont én szeretnék fogadott orvost de abba a kórházba inkább semmit..és azt is mondják nincs Vip szoba..Én nem nagyon szeretnék szoba társakat..Mert büdösek és koszosak nemeik..

Írnátok nekem véleményeket és jó orvosokat ha mégis ne adja Isten árra kerül a sor hogy ott kell szülnöm..

Amúgy most jöttem az első ultrahangról Tiszaújvárosból ,8 hetes a kisbabám 😁💛



2019. okt. 8. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ne pánikolj,még odébb van hogy szülsz.Én meglepődve olvastam amit írtál,mert én a megyeibe szültem és nagyon jó volt.Igaz 20 éve.Jó pár éve pesten lakunk,és nem tudom pontosan melyik a megyei,de ha kifelé van a tesco felé akkor az amire gondolok.Akkor még nagyon jó volt.Nekem fogadott orvosom volt.Dienes József,azt hiszem így hívták,nézz utánna!
2019. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, bezárják, de a Megyei sokkal jobb.
2019. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mivel jobb?

Hogy inkább megölik az embert?

Meg egymás előtt szülni? Meg úgy beszélnek az emberrel mint egy kutyával vajúdás közben és szülés közben is,mint hogy segítenének a nyomorultak..

2019. okt. 9. 04:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Most szültem a semmelweisbe, nem hinném hogy befogják zárni most megint ellenzés van, illetve nem tudom hány %-al több ott évente a szülés és ha összevonják nem lesz meg a kapacitás
2019. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is 2 hete szültem a Semmelweisbe, hidd el hogy ott is vannak olyan emberek akikel inkább ne lennél. Én két ágyas szobába voltam.

De van egy ismerősöm aki 3 hónapja szült ott és neki semmi panasza nem volt, szerinte inkább a megyei kórház a baba barát mint a Semmelweis. Ott se tápszert se cumit és cumisüveget se adnak a babának.

2019. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Gratulálok!

Ezt én is hallottam és én is megrémültem mert az én fogadott orvosom is a Semmelweisben van. Semmi pénzért nem mennék a megyeibe! Március végén fogok szülni, azt mondták addig marad minden a helyén. Szerintem senki nem tud semmit egyébként.

A VIP szobán én is gondolkodom. Megkérdezhetem mennyit kellett érte fizetni?! Fogadott orvosod most is lesz?

2019. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A VIP szobába van a sima illetve a családi ahol bent lehet veled +1 fő.

A sima 10ezer/nap , családi 15/éj

2019. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a vipes a semmelweisbe ennyi, a megyeit nem tudom. (most szültem 3 hete) :)
2019. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!