Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Van, aki mar a 33-34. heten hatalmasnak erezte a hasat, megis csak a 41-42. heten szult?

Hanyadik baba?

Nekem a masodik, a 35. het vegefele jarok, az elsovel a szuleskor volt akkora hasam, mint most. Vagy csak szimplan nehezebben viselem, nem tudom. Vekony vagyok, az osszes felszedett kilo szinte csak a hasamon van, az elsovel is igy volt, lehet, hogy csak ezert erzem annyira nagynak.

Tudom, hogy attol meg, mert masnal mashogy volt, az az en helyzetemen nem valtoztat, de kivancsi vagyok, igazan nagy hassal ki meddig huzta.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szülés, has

okt. 9. 21:30  Privát üzenet  

A válasz

33-34 talán nem

De 35-nél és utána nagyon ( pedig kicsi babám lett)

41+1 született / 12. Heti méret alapján 41+5/

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 9. 21:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt, es hogy birtad a veget?

# 2/2Időpont okt. 10. 09:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki hogy érezte magát sima szüléd után?
Volt valakinek olyan élménye, hogy megalázva érezte magát szülés közben vagy után?
Valaki érezte magát a szülés előtt úgy, mintha meg lenne fázva? Vagy tényleg csak megfáztam?
Mit jelent a császár utáni összenövés? Akinek volt az mennyivel érezte ezt a műtét után, mármint h baj lehet? Mit ereztetek pontosan? Mit lehet tenni?
Valaki hasonloan érezte magát és szülés lett a vége?
Ki hogyan érezte? Tapasztalatokra vagyok kivancsi .

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!