Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van, aki mar a 33-34. heten...

Van, aki mar a 33-34. heten hatalmasnak erezte a hasat, megis csak a 41-42. heten szult?

Figyelt kérdés

Hanyadik baba?


Nekem a masodik, a 35. het vegefele jarok, az elsovel a szuleskor volt akkora hasam, mint most. Vagy csak szimplan nehezebben viselem, nem tudom. Vekony vagyok, az osszes felszedett kilo szinte csak a hasamon van, az elsovel is igy volt, lehet, hogy csak ezert erzem annyira nagynak.


Tudom, hogy attol meg, mert masnal mashogy volt, az az en helyzetemen nem valtoztat, de kivancsi vagyok, igazan nagy hassal ki meddig huzta.



2019. okt. 9. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

33-34 talán nem

De 35-nél és utána nagyon ( pedig kicsi babám lett)


41+1 született / 12. Heti méret alapján 41+5/

2019. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, es hogy birtad a veget?
2019. okt. 10. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki mikor szül ki meddig viszi az nem has nagyságátol függ.Sokat nől a has 33.hétől-szülési ki irásig.vékony voltál megm ásodik baba ezért nagy hasad
2021. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
40+0-ra szuletett :)
2021. júl. 29. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!