Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek a jósló fájások? Közel...

Ezek a jósló fájások? Közel lehet már a szülés? 38+5 hkm

Figyelt kérdés
Elég sok mindent érzek. Két napja erős derékfájást, főleg csak a jobb oldalon, de szinte folyamatosan, néha erősebben ha lehajolok vagy ha felállok. Azt is észrevettem, hogy felállás után bekeményedik a hasam és alul fájdogál is, akkor nehezen tudok menni, elég kellemetlen. Ez a jósló fájás? Ilyenkor egyébként hirtelen úgy érzem, hogy pisilnem kell aztán nem jön semmi max pár csepp. Éjjel többször érzek fájdalmat a hasam alsó részén, ilyenkor kimegyek pisilni de utána nem múlik el egyből a fájdalom csak pár perc múlva. A hasam a jobb oldalon elég sokat szurkál, de van, hogy folyamatosan. Illetve ha bekeményedik a hasam akkor az egész olyan lesz mint egy kő.

2019. okt. 18. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kemenyedesnek hangzik. A joslo az rendszertelen osszehuzodas, hullamszeruen jon, egyre erosodik, kicsit mintha satuba fognak a hasad, majd fokozatosan enged a szoritas, es elmulik.
2019. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a következő 4 hétben valamikor megszülsz. Igen közel van, hiszen 38 hetet betöltötted. Milyen buta kérdés ez?
2019. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kozelt par napra ertettem kedves utolso. Mivel elso baba nem tudom, hogy ezek a fajdalmak fajasok e vagy ennyi idosen normalis e mar, hogy itt faj es ott faj hirtelen vagy kozel a szules.
2019. okt. 18. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!