Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális hogy még mindig...

Normális hogy még mindig nagyon fáj a szex?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem,de még mindig sírva próbálkozunk kb :( nem csak kívül a gát fáj,de bent is nagyon...

Volt valakinek ilyen ?


2019. okt. 18. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, sajnos nálunk is ez volt. Egészen addig tartott, amíg meg nem jött először, utána már csak az elején volt kellemetlen. Teljesen pedig akkor múlt el, amikor már nem szoptattam, ez szülés után 10 hónappal volt. Én is eléggé el voltam keseredve, de megoldódott szerencsére.
2019. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Huhh köszönöm a választ :) azt hittem egyedül vagyok vele.Már kezdtem elkeseredni.
2019. okt. 18. 19:58
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez a hormonoktól lehet?
2019. okt. 18. 19:59
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igen. Legalábbis több helyen is olvastam, hogy másnak is ilyen “eseményekhez” volt köthető a javulás. De nekem is, miután megjött, utána már inkább csak érzékeny volt, de nem fájt már, szóval valószínű a hormonok okozzák és nem valami maradandó sérülés.
2019. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is dettó, mint ahogy az első válaszoló leírta.
2019. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
4 hónapja szültem és még mindig nem megy fájdalom nélkül.Olyan szűk vagyok és száraz,hogy hihetetlen.Pedig már 3szor menstruáltam
2019. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem vagy 13 hónap tuti így volt 😢 aztán javult. Most 17 hós és csak a behatolás fáj picit. Aztán hamar bemelegedünk😜
2019. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én meg már azt hittem,hogy valami maradandó repedésem,szakadásom van. Megnyugtató,hogy más is volt igy ezzel. :) köszi!
2019. okt. 18. 20:49
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Kerdezd meg a dokit nem varrt e szukebre

Komolyan!


Amugy javit ha sikositot hasznalsz

Vagy csak oralis szex van

Esetleg nyaljon ki orgazmuaig es utana tolja be

Cainalj magadnak idot h csak a parodra figyelhess 100% ban


Amugy aiman lehwt hormonalis es mentalia a problema . Ne nem azt irom h elhulyultel 🙂 hanem h a mentalia fokusz a gyerek es nem a ferj 🙂

2019. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Én császárral szültem, 3.5 éve. És még mindig fáj! Voltam vele dokinál, ő a jódos öblítésre fogta. De nem múlt el :(. A bemenet is nagyon érzékeny, és a méhszájnál is. Szűrésre járok, az oké. De az is nagyon fáj azóta..
2019. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!