Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A joslo fajas csak ugy jon...

A joslo fajas csak ugy jon magatol vagy mozgas hatasara is elojohet? 38+2 hkm

Figyelt kérdés
Ha felallok peldaul vagy lehajolok utana bekemenyedik az egesz hasam es kisebb fajdalmat is erzek a hasam aljan, inkabb csak kellemetlen de ha ulok vagy fekszem akkor nem szokott ilyen lenni. Illetve ilyenkor ha bekemenyedik hirtelen nagyon kell pisilnem de max par csepp jon ilyenkor vagy semmi. Ejjel ha arra kelek, hogy nagyon faj a holyagom mert pisilni kell akkor ha kimegyek es utana is van ez a kemenyedes szeru es utana meg sokaig faj a hasam alja (par percig) aztan elmulik. Ezek joslo fajasok vagy micsoda? Koszonom annak aki valaszol es bocsi, hogy nem irtam ekezetet.

2019. okt. 19. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem jósló fájás, csak keményedés, meg piszkálja a hólyagodat.
2019. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A joslo fajas az enyhebb szulesi fajas, amit te erzel az nem az. En 37+6hetes vagyok es kb 8 napja volt joslom, hat... egy ket percig meg se tudtam mozdulni a fajdalomtol, csak rakonyokoltem a kanapera es vartam hogy legyen vege. Aztan par perc mulva jott meg egy es aztan elmult
2019. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen valahogy gondoltam én is, hogy ez nem az lehet. Igaz, hogy nagyon magas a fájdalomküszöböm de gondolom annyira nem, hogy egy esetleges jósló fájást ilyen jól tűrjek :)
2019. okt. 21. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudni fogod mikor joslo fajasod van, de nem biztos hogy lesz. Nekem volt olyan baratnom aki nem joslozott szules elott
2019. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 37+3 hetesen szültem, nem volt jósló, csak normál, szülés előtti fájások. Igaz, szülés előtti napot végig vérezgettem.
2019. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!