Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért görcsöl be éjszakánként...

Miért görcsöl be éjszakánként a hasam pisilés után? 38+4 hkm

Figyelt kérdés
Éjjel felkelek arra, hogy pisilnem kell és miután visszafeküdtem görcsöl a hasam 1-2 percig, mensi görcshöz hasonlóan, de ez csak akkor ha felkelek a mosdóba és visszafekszem.

2019. okt. 21. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már túlságosan lent van a baba, beékelődött a feje, és közel van a húgyhólyaghoz. Meg hát 38 hetesen a szülés is közel van, szóval szerintem ne csodálkozz rajta. :)
2019. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom csak furcsa volt, hogy mindig pisilés után van ez és csak éjszaka. Nyomni nyomja rendesen, azt érzem, hogy folyamatosan pisilnem kell 😃
2019. okt. 21. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, igen ez a 3. trimeszter velejárója. Velem is ez van amúgy, a védőnő szerint normális.
2019. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37+6hetes vagyok es en is ugyan ezt tapasztalom. Sot sokszor azt is erzem mintha nem tavozott volna az egesz vizelet. De nekem pl faros a babam, ugyhogy biztos nem az okoza hogy beekelodott a feje. Sajnos..
2019. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sassszem válasza:
Kedves kérdező! Végül mikor született meg a babád?
2019. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oktober 24en 7:36kor szuletett meg a kislanyom💕 oktober 23an hajnali 3kor jott az elso fajas, nehez szules volt, sokaig vajudtam de megerte. 3180 gramm es 49 cm csodababa😍
2019. okt. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!