Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor léteznek olyan...

Szüléskor léteznek olyan dolgok, hogy császár helyett természetes szülés lesz, vagy forditva is, kismama sok ora vajudás után megussza a császározást?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a császar esélyéről van szó, de a kismama meg szeretne próbálni megszülni, pl faros babanal, és sikerül pl. Fordítva meg meg gyakoribb, sima szülésnek indul, de pl annyira elhúzódik, vagy fajásgyenge, netan a baba szívverese lelassul stb, olyankor lehet a simának indult szülésből császár. De még sok sok oka lehet ennek és annak is.
2019. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

24 ora vajudas utan csaszaroztak

Nem azert mert elfaradtam hanem mert a gyerek feje rosszul illeszkedett be

A harmadik gyereket 6 evvel a csaszar utan huvelyileg szultem

2019. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
24 óra???? Ebből mennyi volt a durva rész?
2019. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
27 orat vajudtam nagyon durva fajasaim voltak. A vegen majdnem csaszar lett mert nem tagultam ki teljesen. Konyorogtem a dokinak, hogy varjunk meg kicsit vagy adjon valamit ami segit. Igy adott oxyt amitol meg durvabb fajasaim lettek de fel ora mulva eltunt a mehszaj es 3 fajasra meglett a baba. Igy megusztam a csaszart :)
2019. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

35 órát vajúdtam. A 34.nél döntötték el,hogy császároznak, mert nem tágultam oxival sem. Az volt akkor a ,,mázlim" hogy várni kellett a műtőre,mert abban az 1 órában tágultam ki totál és jöttek a tolófájások,pedig már felkészítettek a műtétre (láb bekötés...stb).

Az epi előtt mondta a doki ,hogy ha valóban tolófájást érzek,megnéz.Aztán küldte is ki egyből a hordágyasokat ,hogy elmarad a műtét ,mert rendesen szülünk.

2019. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok

semennyi :)

vagy marha jól bírom a fájdalmat vagy alapvetően az lehetett h lassan futott fel így volt időm megszokni

2019. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gyakoribb a huvelyinek indulo csaszarral vegzodo szules. En termeszetesen szerettem volna, de nem indult a 42. hetben sem, aztan oxitocinnal inditottak, de csak szenvedtem, nem indult igy sem, aztan csaszar lett :(

Vegulis csak az szamit, hogy egeszsegesen kikeruljon a baba :)

2020. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!