Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy szülés közben két fájás közt elaludtam?

Figyelt kérdés
Jó, nyilván nem olyan mélyen, de elaludtam. Aztán a következőnél úgy ébredtem mintha órákat átaludtam volna, pedig csak 20-10 aztán 5 perc volt köztük!! Talán a szervezetben felszabaduló oxytocin miatt? Bocs, nem vagyok tájékozott a témában, hogy minek milyen mellékhatásai vannak.. aug 7-én szültem nem most volt, de azóta nem hagy nyugodni a kérdés, és csak most jutottam el ide, hogy megkérdezzem. Tudom fura vagyok, csak normális válaszokat szeretnék kérni, vagy ötletet. :)
2019. nov. 4. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
A nagyon erős fájdalom ellen,így védekezik az agy.
2019. nov. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Én is elszunditottam, szinten pár percekre.

Nekem éjszaka indítottak, nem aludtam túl sokat, mégis szüles után kipihetnek érezte m magam.

Amúgy én kaptam egy Nospa injekciót, elvileg ettol lehet bealudni.

2019. nov. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van az a fáradtsági szint amikor ez is bekövetkezhet.
2019. nov. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még csak 20 perces fájásaim voltak én is szundítottam köztük.
2019. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is “bealudtam” még a két perceseknél is, még álmodtam is. Konkrétan magamon kívül voltam a fáradtságtól és a fájásszünet közbeni szusszanás hosszú perceknek tűnt. a férjem világosított fel, hogy nem volt az fél óra csak 2 perc... akinek mesélem szkeptikusan néz, hogy hogy lehet szülés közben elaludni. Indítottak, burokrepi, 19 órát dekkoltam a szülőszobán ágyhoz kötve végig oxitocinnal, ctg-vel és vérnyomásmérôvel. úgy, hogy előtte se aludtam már jó ideje.. a kitolás előtt pedig császár lett, mindketten nagyon elfáradtunk, leesett a fiam szívhangja. Én is az oxira gondolnék, mert szoptatás közben is hasonló mindent elsöprő álmosságot éreztem az elején.
2019. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!