Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyomaserzes vegbel iranyaba,...

Nyomaserzes vegbel iranyaba, es derekfajdalom fajasok nelkul, volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Mi lehet ez? Josloim vannak mar egy ideje, ma szinte semennyi nem volt, cserebe mintha a baba sulya lefele nyomna mindent, foleg a vegbel teruletet, es a derekamat, es menni is csak nagyon lassan tudtam az utcan. Mar a vegefele jarunk, barmikor johetne. Masodik gyerek, az elsonel is regota josloztam elotte, ott rendszertelenekkel kezdodott, nyakdugo, aztan rendszeresek, magzatviz, es ujra osszehuzodasok. Most nem tudom, minez, ilyen akkor nem volt.

2019. nov. 4. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Deréktáji fájdalom nélkül szültem


Nem is értettem mitől beszélnek



Valószínűleg nagyon lenn van, lehet nyílsz is már csendesen..

2019. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Ha ulok/fekszem, akkor nincs gond, ha felallok/megyek, azonnal eros nyomast erzek lefele, ami eddig nem volt. Viszont folyamatos, semmi hullamszeru nincs benne. Hat kivancsi leszek, mi ez. Te honnan tudtad, hogy szulni fogsz?
2019. nov. 4. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Elment a magzatvíz


Plusz 41. Hét után gyanús volt, hogy előbb utóbb muszáj lesz😏😬


A fájások egyszerű erős( nagyon erős) menstruációs görcsök voltak.


Nekem jóslóm sem volt soha egyébként.


Mikor mész legközelebb gondozásra?

Meg kellene nézni azt a méhszájat...( UH-on is jó, nem kell manuálisan )

2019. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap, de itt nem nezik (kulfold), az amugysem mond semmit, ha ki is van nyilva, delutanra vissza is zarodhat, max szules kozben jelentene nemi tamoontot, akkor nezik, ha nagyon erosek regota a fajasok, es nem haladnak a dolgok kozben.
2019. nov. 4. 17:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Vegul masnap es harmadnap mar el kezdett tavozni a nyakdugo, es 7-en hajnalban megszuletett.
2019. nov. 27. 04:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem minden rendben volt


Gratulálok.


Ezek szerint szép csendesen el kezdett nyílni, ahogy elsőre tippeltem

2019. nov. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, minden rendben volt, 5 ora volt kb. osszesen, majdnem otthon szuletett meg:)
2019. nov. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!