Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Emlékeznek a kórházban, ha...

Emlékeznek a kórházban, ha másfél éve szült ott valaki?

Figyelt kérdés
Tudom, buta kérdés, de nem néznek ki ezért? Tapasztalatok érdekelnek, akik voltak ilyen szituban.
2019. nov. 10. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Vannak jó memóriájú emberek, szóval könnyen lehet.

De ha akkor nem viselkedtél nagyon böszme módra, akkor miért néznének ki?

2019. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy valaki már szült ott, miért lenne ok arra, hogy kinézzék????
2019. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy. Csak az fogalmazódott meg bennem, hogy nem e gondolják azt, hogy múlt évben is itt volt és már megint itt.
2019. nov. 10. 18:32
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Én 3 év alatt voltam 3x műtve ugyanott. Nem nyafogtam, nem volt velem soha gond. Két napig voltam bent egy lapar után az első műtétemkor, mégis megismertek páran, mikor egy év múlva mentem ismét műtétre. Amikor 3x voltam, már a dokik is bejöttek, hogy "szegénykém, megint itt?"
2019. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
A másfél év egy tök természetes különbség...
2019. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Erre azt tudom válaszolni hogy szakmámból kifolyólag rengeteg ember megfordul az életemben. Van pár emlékezetes és van akit akkor sem ismerek fel, mikor rám köszön. Na az előbbiek szoktak a problémasak lenni az utóbbiak pedig a problémamentesek. Nyilván az se mindegy hogy valakivel egyszer találkoztál, beszélgettetek e stb.


Amúgy hidd el sokan szülnek ilyen különbséggel. Nincs benne semmi.

2019. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Senkit nem érdekel
2019. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

Becsúszott a baba?


Nem rosszindulatból kérdezem, hanem

Mert nálunk 1,5 év sem lesz és végzelenül büszke vagyok a testemre, hogy szoptatás meleltt és ciklus mellett sikerült a tervezett tesó.


Tehát nekem meg sem fordul a fejemben, hogy valaki kinézne emiatt, vagy furcsán kellene reagálnia..

2019. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen, tervezett volt. Csak a családom nem örült neki...és az volt az első gondjuk, hogy mit szólnak majd, mert van barátjuk a kórházban.

Nem volt úgy probléma velem, mármint szemelyisegileg. Köszi a válaszokat.

2019. nov. 10. 19:25
 10/19 A kérdező kommentje:
7. Megkerdezhetem milyen proglemasra gondolsz? Nagy szájú, semmi se jó típus? Vagy, aki pl nem tehet arról, ha nehezebben tud felelni szülés után stb.
2019. nov. 10. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!