Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Manapság mennyi pénzt “illik”...

Manapság mennyi pénzt “illik” adni az orvosnak a szülés után?

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi 100ezret adtunk mert nagyon meg voltunk vele elégedve. Szülés utàn belázasodtam és a szabadsága alatt minden nap bejött, hogy megvizsgáljon. Addig kellett visszajárnom vérvételre amíg jó nem lett a vérképem szóval nagyon odafigyelt rám és ez azóta sem változott. Én nem bántam meg, hogy ennyit adtunk. Amúgy a magánrendelésén 12ezret fizettem egy alkalommal de nekem nagyon megérte.
2019. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

A 36.hétig jártam magánrendelésre, majd ott mondta a doki.

,hogy keressek valakit akinél szülni fogok. Puff neki. Kapkodva valakit találtunk. Minden héten Nst után találkoztam vele 10e Ft, szülés 100e Ft. Varratszedés 10e, minden tovabbi alkalom 10e. DE nagyon jó orvos. Maradok nála is a továbbiakra. Mi úgy indultunk neki, hogy természetes szülés kb.15o e. Ft. Legközelebb programozott császárt szeretnék. Negyedmillió okom van rá. Lehet sok, de nekem ennyit vígan megér.

2019. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Ooo semmit...

Rendesen munkaidoban szultem mind a 4 gyereket. Kettonel ott sem volt a doki. Szinte csak a szulesre estem be minden alkalommal. Nekem gyors szuleseim voltak. 1-3 ora volt max.


Nem is ertem miert kellene adni penzt ha egyszer kap fizetest a munkajaert!?!

A szulesznonek es a csecsemosoknak adtam sajat finomsagokat, hazi kecskesajt kulonlegessegek, lekvart, szorpot, etc...

Ezeknek jobban orultek a legtobb visszajar hozzam mint vasarlo.

2019. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Általában ha van fogadottad,a magánrendelése összegének 10szeresét ,,kérik" ,,illik" vagy nemtudom. Ha ügyeletesnél szülsz,akkor elégedettségi összeg. Bár akkor a szülésznő többet érdemel a tapasztalataim alapján
2019. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Mi 65 ezret adtunk.

Kis város

2019. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Bp magánrendelésre járok 15e alkalmanként. 150e lesz a szülés.

Én rákérdeztem a dokira h "mennyi a tisztelet díja?"

Ő meg megmondta.

2019. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Bp. Mi 150et adunk. De mostanában 200 körüli összegeket is hallottam már.
2019. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Megyeszekhelyen lakunk, az én orvosom el is mondta h mennyiért vállal szülést. 100ezer.
2019. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletben szültem mind a 4-et, senkinek nem adtam semmit. A munkaidejükben foglalkoztak velem, nem kértem és nem is kaptam extra figyelmet vagy szolgáltatást. 😊
2019. nov. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit.

Ügyeletben szültem, a munkaidejében volt, megkapta a fizetését hó végén.

2019. nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!