Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 12 héttel szülés után normális...

12 héttel szülés után normális az enyhe vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 12 hete szültem, dokinál multheten voltam. Tőle kérdeztem, hogy normális e, de azt mondta lehet menstruáció

Viszont már 9 napja kezdődött, azóta vagy 6x fordult elő, hogy mintha vérzés lenne, de annyira minimális, majdcsak mintha a vizelet színeződne vérrel. Igény szerint szoptatok. Már helyre kellett volna állni a hormonrendszernek? Már minden rosszat olvastam, hogy az ilyesmi ha húslé szerű, akkor az elég gáz. De őszintén szólva nem tudom az milyen, remélem nem ami nekem van. Érdemes újra dokihoz menni, vagy látta volna ha baj van? Kézzel és uh val is vizsgált. Előre is köszönöm a választ


2019. nov. 12. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Látta volna ha baj van, hidd el. Nekem pl a 15. Hétig tartott, akkor mentem vissza hogy ez most mi, de nekem már a kontroll uhn mondta hogy nem ürültem ki jól, így egram cseppet kaptam és cvitamint kellett szednem emelt adagban. De ahogy raneztem az uhra én is láttam a foltokat. Meg mondjuk én lázas is voltam stb


Ha neked kontroll uhn nem mondott semmit,nem látszott semmi, akkor biztos minden rendben, csak még dolgozik a méhed. Nem mindenkinek működik egyformán a méhe, aztán ha neked ez tényleg mensi, akkor el is húzódhat valóban a vérzés.. Nem tudom szoptatsz-e, de gyakran tedd cicire a picit, méh összehúzó hatású.

Illetve, szedj e és c vitamint, ezek segítenek.


De ha van valami aggályod akkor érdemes dokit megkerdezni.

2019. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Igen, igény szerint szoptatok még. Akkor megprobalok megnyugodni.
2019. nov. 12. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez van, azóta mi lett veled?
2020. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Augusztusba szültem. Novemberig tartott ez az össze vissza vérzés, azóta nem volt
2020. febr. 6. 06:25
 5/6 anonim ***** válasza:
És voltál még utána orvosnál? Én most vagyok szülés után a 11. hétben, nekem sem lát semmit a méhemben, azt mondta szépen kitisztult. Ennek ellenére ritkán megint néha van 1-2 csepp vér és kicsit görcsöl is a hasam.. nagyon el vagyok keseredve..
2020. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta nem voltam dokinál. De elmúlt. De nekem nem jött meg azóta.
2020. febr. 19. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!