Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek volt valami szülés...

Nektek volt valami szülés előtt, amire így visszagondolva úgy tartjátok, hogy az a szülés "előjele" volt? Mi volt az?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. hasmenésre vagy nyugisabb babamozgásra és mennyivel előbb jelentkezett?
2019. nov. 15. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi... Hajnali 5-kor elment a nyákdugó, de csak este 7-kor kezdődtek keményedések. Rendes fájások csak meg csak 10 körül. 11-kor meg egy igazán erős fájással megrepedt a burok is.
2019. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Étvágytalanság,enyhe hasmenés, nem tudtam aludni és egy kicsit meg volt puffadva az arcom. Akkor nem tűnt fel, csak később amikor megnéztem a fotómat ami kb 2 nappal előtte készült rólam.
2019. nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A nagyot indították, buta voltam, hagytam magam. Nála így semmi nem volt sajnos. A kicsi egyik este iszonyatosan mozgott, akkor egyszer fájt életemben a magzatmozgás. Hajnalban szivárogni kezdett a magzatvíz. 😊
2019. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak menstruáció szerű hasi görcseim voltak a szülés reggelén a fájások előtt. Semmi más.
2019. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem volt
2019. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyiknél sem volt semmi jelen.

A nagyot túlhordtam és inden rezzenésre figyeltem, már annyira akartam szülni. De semmi. Aztán beküldtek a 42-ik héten szülés beindításra. A korházban rámkötötték a CTG-t és ott egyszerüen beindult, iszonyat intenzíven. 3 óra múlva meg volt a baba, nem kellett indítani.


A kicsi a kiírt idöpont elötti napokban költöztünk, aznap is minden normál volt. Lefeküdtünk aludni, hogy akkor ma sem szülünk. Majd 11-kor eldurrantam és 3-óra múlva megvolt a baba.

2019. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem se volt semmi előjele, mármint ilyen fizikai előjel, délután 4kor még a napi nstre mentem, ott sem látszott semmi.


Hazamentem és úgy nem találtam a helyem, értsd úgy, olyan tehetetlen, hasztalan érzésem volt, tele lettem hirtelen energiával, csak járkáltam a lakásba, unatkoztam, így bepakoltam a kórházi cuccot (addig nem volt rá időm, mert végig dolgoztam), megfőztem, kitakaritottam nagyjából mindent, még ablakot is mostam, babaruhákat vasaltam meg ilyenek, pedig aztán én elég lusta teremtmény voltam a terhesség idején, szóval így visszagondolva azt mondom nálam a szülés jele ez a hirtelen háziasszonyoskodás volt.

Este 10re végeztem a lakással, elmentem fürdeni, még szőrtelenítettem is, aztán ahogy húztam fel a pizsit, akkor folyt el a magzatviz 😀

Kerek 40. Hétre született a fiam

2019. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hétfőtől, mindennap gyenge hasmenésem volt, úgy feldagadtak a lábaim, hogy csak a férjem 46os cipője jött rám,pedig előtte minimális lábdagadásom volt, a 38. Héten még a saját cipőmet hordtam, pénteken délben elment a nyákdugó, és kezdődtek a fájások. 00:15kor megszületett a lányom.
2019. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hasmenés, derékfájdalom, jóslók este, éjjel elfolyt a magzatvíz, 36. héten, úgyhogy nem nagyon gyanakodtam, csak kicsit.
2019. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elsonel hasmenes, rendszertelen fajasok napokkal elotte ejjel, de reggelre lealltak. Aztan ujrakezdodtek, akkor mar nem alltak le reggelre, majd nyakdugo delben, tovabbra is rendszertelenek, du. magzatvizszivargas, fajasok 2 orara lealltak, majd rendszeresekkel folytatodott, masnap kora reggel szuletett a baba.


Masodiknal szinten par nappal elotte ratelepedett a gyerek a gatamra, fele olyan lassan tudtam mozogni, masnap nyakdugo elso reszletei, harmadik nap ujabb reszletek, akkor mar a korabbi josloim is el kezdtek fajni napkozben, de csak elvetve volt 1-1. Este 11 korul egyre durvabb derekfajas, masnap kora reggelre lett meg a baba.

2019. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!