Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg minél többedik baba,...

Tényleg minél többedik baba, annál gyorsabb a szülés?

Figyelt kérdés

Harmadik babámat várom, heteken belül szülök. Érdekelnének a tapasztalatok, hogy igaz e, hogy 3-4 vagy többedik baba könnyebben, gyorsabban kibújik, mint a korábbiak?

2 hüvelyi szülésem volt, most is arra készülök 😊


2019. nov. 16. 00:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hát, én anyukám negyedik gyereke vagyok, és gyakorlatilag székelési ingernek hitte a születésemet először, tehát nála ez volt :D de szerintem ez több mindentől függ.
2019. nov. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Gyorsabb es fajdalmasabb
2019. nov. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
3 ilyen szopatársam volt a két szülés alatt, mindre igaz volt, hogy gyorsan ment.
2019. nov. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 3ik is ugyan yan lassu volt mint az elso...


Anyamnak 4 gyereke van es en szulettem meg a leggyorsabban. Kb 30 perc alatt. 🙂 A zesoim utanam mint fel naposak voltak legalabb

2019. nov. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második és harmadik szinte ugyan olyan volt időben is és fájdalomban is.
2019. nov. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Légyszi írd majd meg a tapasztalatodat, én is a 3. babámat várom, de még csak 24. hetes vagyok. :)

2019. nov. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia engem most császároznak míg a pihenőben voltam 3 baba született. Az utolsó 2 bejött leült, aztán vittek is fel . Nem túlzok 8 perc lehetet kb az egész és már hallottuk hogy a baba sír:)). Nekik mind 2 -nek ,3 -adik baba.az első is hamar meglét de ott volt kb 20-25 perc ordítás előtte.
2019. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt gyorsabb, anyukámnak sem. Nekem 4, neki 5 gyerek.
2019. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. volt a leggyorsabb, de az első kettő is gyors szülés volt. Nem volt fájdalmasabb sem.

Ettől függetlenül, szerintem sokmindentől függ: mennyire rendeződött át a csontozat (konkrétan a medence) a korábbi terhességek alatt; mekkorák voltak a babák korábban és mekkora most (valószínű, hogy ha az első kettő 3 kilós volt, a harmadik meg 4,5, esélyes, hogy kicsit inkább nehezebb lesz az utolsó - de ez sem törvényszerű).

2019. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi harman vagyunk. En vagyok a kozepso. Csak en szulettem konnyen. A testvereimmel anyukam megszenvedett. Szoval gondolom attol fugg.
2019. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!