Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nők, szülés után mennyi időre...

Nők, szülés után mennyi időre rá kezdtek el tornázni, hogy visszanyerjétek a régi alakotokat?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az orvosom azt mondta hogy lehet. Elmúlt a gyermekágyi vérzés, utána fokozatosan.

Először napi 1 órát sétáltam, gyerekkel.

Aztán séta mellé napi 20 perc kardio.. Majd 45.. Aztán vettem egy fitness gépet, azzal edzem. Nagyon jó, mindent atmozgat.

2019. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 2 év szoptatás alatt majdnem csontvázzá fogytam,úgyhogy az erőmet kellett visszavennem, meg híznom kellett 5kg-t,hogy ne gyengüljek el állandóan.
2019. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Horaires ***** válasza:

Én kb 10-12 hétre rá próbálkoztam napi 5 perc (vagy még annyi se volt...) tornával. A lehető legkevésbé megerőltető hasizomgyakorlatokat csináltam. Többre nem futotta. Inkább a napi sétákat nyújtottam hosszabbra, s magával a házimunkával egyre több időt töltöttem. Aztán a negyedik hónapban megpróbáltam szaladni, összesen 4x sikerült egész hónapban, az egy olyan 10-15 perc lehetett alkalmanként (s annak is több mint fele séta volt).

Hozzáteszem, terhesség előtt soha semmit nem sportoltam, és az utolsó hónapban alig tudtam kimenni a házból annyira fájt a derekam s a medencém, tisztában voltam vele, hogy nem fogok olyan mozgékony lenni utána sem mint mások.

2019. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 khniki ***** válasza:
A 2. héttől egyre többet sétáltam a babakocsival, a 6 hetes kontroll után azonnal kezdtem a regeneráló edzést.
2019. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem a sétát, túrát vesszük, akkor mire belekezdtem volna jött a tesó..

De az alakom már a régi volt minden nélkül 6 hónap alatt

2019. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sajnos végighányingereztem és végighánytam szinte az egész terhességemet, úgyhogy bár a kisfiam közel 4 kg-al született, én valójában 2 kg-ot fogytam terhesség alatt, ezután pedig kiderült, hogy epeköveim vannak, jött a szigorú diéta, szóval egy perc torna nélkül ment le rólam közel 20 kg 4 hónap alatt. :(

De egyébként hiába tornázol, önmagában halottnak a csók lesz, étrendet kell módosítani, viszont ha szoptatsz, úgy meg nem ajánlott. Persze egészségesen lehet szoptatás mellett is táplálkozni, az egyensúlyt kell megtartani. Viszont ehhez lehet nem ártana egy szakemberrel konzultálni, ha annyira zavaró a probléma.

2019. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A baba 3 hónapos korától jártunk baba-mama tornára. (Sokat szerencsére nem kellett edzenem, mert 5 kiló plusszal jöttem hazaba kórházból)
2019. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!