Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor lesz jobb a...

Szülés után mikor lesz jobb a szex?

Figyelt kérdés

4,5 hónapja szültem. Gátvédelemmel, csak ici-picit repedtem, azt varrták. Egyáltalán nem volt vészes, gyors, könnyű szülés volt, és nagyon hamar rendbe is jöttem. Most először voltunk együtt azóta a férjemmel, de nagyon rossz volt. Jó sok síkosítót használtunk, de így is fájt, szúrt, feszített. Szűkebb voltam, mint amikor elvesztettem a szüzességemet.

Még a szülés óta nem jött meg a szoptatás miatt.

Mikor lesz újra jó? "Gyakorlás" kérdése? Ha többször csináljuk, hamarabb "bejáratódik"? Vagy inkább a ciklussal van összefüggésben, és majd csak akkor lesz jó, ha megjön megint?


2019. nov. 21. 17:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy 4-5 hónappal lett igazi. Addig fájt az elején brutálisan
2019. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem egyszerüen nem kívánod a párodat...

6 hét után lehet szexelni, én már iszonyatosan vártam, hogy leteljen és megint együtt lehessünk. Nekem is fájt egy kicsit, de már vágytam rá.


Ti ha 4,5 hónapig nem gondoltatok rá, hogy kéne sexelni akkor ott azért már probléma van a kapcsolattal.


Akkor lesz jó, ha igazán rá vagy indulva. Max 1-2 alkalommal a kezdet kicsit fájdalmas, de aztán ahogy ellazulsz jobbnak kell lennie.

2019. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ettől lenne gond egy kapcsolattal. Mi pl. valahányszor neki kezdtünk sírni kezdett a lányom, és volt olyan is, hogy annyira fáradt voltam, hogy a szex volt az utolsó ami az eszembe jutott. Ettől függetlenül ugyanúgy szerettem a páromat és vágytam az együttlétre.
2019. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2-es, ha neked is lenne egy keveset alvó, hisztis, hasfájós babád, akihez 2 ember is kevés, nem mondanál ilyet.

Ha ébren van, egyikünknek figyelni kell rá, amíg a másik eszik, zuhanyozik stb. Ha végre valahára alszik, örülök, ha picit aludhatok én is. Rohadt fáradtak vagyunk, fene se gondol ilyenkor a szexre, amikor a túlélésre játszunk.

Sok ismerősömnek olyan a gyereke, hogy eszik, aztán alszik és kész. Hát nekem nem ez jutott.

2019. nov. 21. 17:45
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Gátvédelemmel szültem, nekem semmilyen felületi sérülésem nem volt egy horzsolást leszámítva, varrni sem kellett. A 6 hetes kontroll estéjén már bele is vágtunk a férjemmel és minden tökéletesen működött, nem fájt és neki érzetre is ugyanolyan volt mint a szülés előtt és nem volt szükség síkosítóra. Szerintem előbb-utóbb nálad is helyreáll a rend de ez is alkatfüggő mint sok minden más is a témában, ha huzamosabb idő után sem javul akkor viszont megnézetném egy orvossal.
2019. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
4%
Mind a 4 után a falat kapartam már a 6. hét végére, azonnal jó is volt. Az első hasfájós volt, a második szívbeteg, nem voltam kevésbé fáradt, de ettől még a férjemet szerettem és kívántam. Szerintem is lelki oka lehet nálad.
2019. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
12%

Varrtak de picit 1 oltes

De 5 hetre ra szexeltem mert nem birtam ki

Picit feszitett de ennyi

😂

2019. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem sem a testeddel van probléma. Nekünk is egy többemberes, hasfájós, laktózintoleráns (véres széklete volt), nonstop sírós babánk van. De a 6 hetes kontroll után, amint hazaértem és aludt 10 percet, egyből egymásnak estünk egy gyors 10 perces menetre. Se előjáték, se síkosító nem kellett, a behatolás fájt, de a vágy uralkodott felettem és semmi gond nem volt utána.
2019. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy nekem barátnőm full ezt mesélte mint te. És neki a szoptatás abbahagyása után lett jó, amikor valóban visszajött a ciklusa. Szóval biztos, hogy ezzel is lehet összefüggés azért.
2019. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 khniki ***** válasza:
79%
Nekem nagy gátsérülésem volt. Először a 8. héten próbálkoztunk, akkor nagyon fájt. Egy héttel később már sokkal kevésbé, szinte alig. Kíváncsi leszek, a héten milyen lesz.
2019. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!