Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A negyedik baba gyorsabban...

A negyedik baba gyorsabban születik meg, negyedik szülés másabb az elözöekhez képest?

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Minden szules mas. A masodik is masabb az elsohoz kepest. A harmadik is az elso kettohoz kepest. Ez alapjan az elv alajpan a negyedik is mas lesz az elso haromhoz kepest.


De szerintem neked boven eleg az a 3 gyerek :D

2019. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám elmondása szerint a legkisebb testvérem (4.) született meg a legkönnyebben. És amikor szültem, az egyik szobatársam is a 4. gyermekét szülte és ő is azt mondta, pikk-pakk megvolt, gyorsabban, mint az első három. Persze ez nem törvényszerű, de többségében így van.
2019. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha már hármat szültél tudhatod, hogy nincs két egyforma szülés és terhesség még egy anyánál sem, máshoz hasonlítani meg totál felesleges. Statisztikailag minél többedik egy gyerek, annál gyorsabban tágulsz, mert már minden könnyebben nyúlik. De a szülés még mindig valahol egy soktényezős természeti esemény, és vannak, akik erre rácáfolnak. Pl. egyik rokonom a negyediket épp influenzásan szülte, ráadásul rá volt tekeredve a zsinór a nyakára és nem szabadott nyomnia, hogy közben fokozatosan letekerjék. Így aztán nem volt könnyű és gyors menet, pedig lehetett volna, de minden jó, ha vége jó.
2019. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
1es te igazi hülye vagy ugye?
2019. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Három után nem hiszem, hogy nagy meglepetések fognak érni.
2019. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
1-es! Anyád nyelt volna le inkább! Inkább a kérdezőnek legyen még 5, mint belőled egy.
2019. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a negyedik szülésem teljesen más volt mint az első három. Nem voltak rendszeres fájások még a végén sem, le-lelassult a szülés folyamata. Úgy 26 óra alatt volt meg a gyerek, de abból az utolsó három óra volt intenzívebb élmény.
2020. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak hármat szültem, de mikor a harmadik született, akkor a szomszéd szobában volt egy hölgy, a 4. babájával. Az első hármat könnyen megszülte, a 4. végül elhúzódó szülés és komplikáiók miatt császár lett....


Nekem az első volt a legnehezebb, a második a legkönnyebb, a harmadik meg pont jó volt. :)

2020. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában gyorsabb a többedik szülés. De ott is lehet olyan komplikáció, ami miatt egyáltalán nem lesz gyors, sőt, akár meg se tud születni természetes úton a gyermek. (Téraránytalanság, harántfekvés pl.)
2020. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!