Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet az oka a párom fura...

Mi lehet az oka a párom fura viselkedésének, aki 5 hónapja szült?

Figyelt kérdés
Nagyon harmonikus kapcsolatunk volt, mielőtt megszületett a baba, persze mint minden kapcsolatban, nálunk is voltak gondok, hibák. Mióta megszült,azóta teljesen megváltozott az irányomba. Egyáltalán nem kedves már velem, sőt egyik nap a kapcsolatot is teljesen megszakította velem, de azért azt mondta, hogy telefonon beszélhetünk. De látni soha többé nem akar. Olyan érzésem van, mintha teljesen utálna, pedig én semmi rosszat nem mondtam neki, egyáltalán nem viselkedik vele máshogy, nagyon megértő és segítőkész próbáltam lenni. Úgy érzem, mintha egy aknamezőn állnék, és minden percben felrobbanhat a bomba. Ha kedveset mondok az is baj, ha érdeklődöm az is baj, ha nem érdeklődöm az is baj. Mintha már az is baj lenne, hogy létezem.

2019. nov. 25. 16:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Ok nélkül ilyen nem történik. Önsajnálat helyett kérdezd meg, mit tettél, mi baja? És gondolkodj el rajta te is, mert ha tényleg olyan rendes lennél, akkor nem rakna ki a feleséged.
2019. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Miket végzel el az otthoni és a gyerekkel kapcsolatos teendőkb?
2019. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
2es gondolom a kérdező dolgozik, és az asszony se ment be a kérdező munkahelyére hogy átvállaljon tőle feladatokat nem igaz?
2019. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

A féefi munkaidejében az asszony feladata a gyereket felügyelni és az aktuális otthoni feladatokat ellátni.

Az ezen túli időben mindez közös munka.

2019. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Vagy a férfi kunkaideje heti 40 az asszonyé 168 óra lenne?
2019. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6%
Aha..tehát a férfi dolgozza le a 8-12 órát utána meg vegye át az asszonytól az otthoni dolgokat? És az asszony mennyit segít a férjének? nem a gyerek gondozása míg z dolgozik nem segítség.
2019. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom ugyanazt még egyszer leírni. A háztartás alapból nem asszonyi hanem feles feladat. Egy 5 hónapos gyerek ellátása egy egész embert leköt. Ha olyan a gyerek, 24 órában.

Szóval igen, ha a férfi hazajött, akkor a munka fele az övé. Mert bármilyen furi, amíg ő dolgozott, pont addig èn is dolgoztam.

2019. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
99%
Aki nem hiszi, vegye ki a párja kezéből pár napra az összes teendőt. Tehát nem úgy, hogy asszony előkészít minden kaját ruhát, aztán elpakolja a gyerekvigyázás kupiját, hanem végezzen annyit, mint az asszony szokott, rögtön rájön, hogy az éppolyan munka, mint az övé.
2019. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha úgy gondolja valaki, hogy az asszony dolga a gyereket ellátni és semmiben nem segít, hamar egyedül találja magát. És ne is csodálkozzon ezen.
2019. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy megszakította a kapcsolatot, de hívhatod? Nem együtt éltek?
2019. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!