Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy szülés után...

Normális, hogy szülés után sokáig nincs egyáltalán étvágyam?

Figyelt kérdés

Császáros voltam. Már a kórházban kezdődött, hogy nem kívánok semmit, amiket eddig nagyon szerettem, azokat sem. Sokszor úgy kell figyelmeztetni, hogy ma még nem ettem. Ha eszem is, nem esik jól semmi.

Szoptatásban nem érint a dolog, a babám tápszeres. 13 nap alatt ment le 15 kiló. Ami persze javarészt víz is volt.



2019. nov. 28. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ez javarészt a hormonok miatt vannak. Én is így voltam természetes szülés után, a kórházban se volt étvagyam,itthon se nagyon. De ez rendeződni fog.
2019. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első gyereknél én is így voltam, semmit sem kívántam,lassan otthon elkezdtem csipegetni, de jó lefogytam. A másodiknál minden megértem amit behoztak. És utána is jó étvágyam volt.
2019. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két hete szültem császárral, a kórházban konkrétan mindent megettem, ami elémkerült. Pedig jó pocsék ott a koszt.
2019. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!