Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztetek a szülés beindul...

Esperanza18 kérdése:

Mit éreztetek a szülés beindulása előtt?

Figyelt kérdés
Kb 5 napja érzek menstruációs görcsökhöz hasonló fájásokat, tegnap óta néha nyilalló, lüktető fájdalmat is a hasam alsó részén, a csípőcsontomnál, a járás egyre nehezebben megy, a szeméremcsontom is nagyon fáj, valamint erősebb folyásom is van. Lehet, hogy a napokban beindul a szülés? Az nst-n minden rendben volt szerdán, a méhszájam is zárt (volt még szerdán), a baba ugyanolyan aktív, mint eddig. 38+1 hkm

2019. nov. 29. 08:58
 1/10 khniki ***** válasza:
87%
Semmit nem éreztem. Már pont lefeküdtem aludni, amikor két hatalmasat rúgott a babám és elkezdett szivárogni a magzatvíz.
2019. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Meg is lepődtem, amikor egyik pillanatról a másikra elcsorgott a magzatvizem.
2019. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem semmi nem volt napokkal előtte... Pedig már annyira kivoltam, hogy nagyon figyeltem minden kis hülye tünetre, de semmi nem utalt rá... Aztán aznap hajnalban elment a nyákdugó, este pedig kezdődtek az összehúzódások
2019. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem elöntött a magzatvíz az ágyban. Mintha a Balatonban csücsültem volna.
2019. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

A nevet valóban 18 évesen választottam, amikor regisztráltam és teljesen rá voltam kattanva a spanyol nyelvre, amiből érettségiztem akkor. Egyébként köszönöm, nem vagyok kisebbségi, 18 éves pedig még annyira sem, 25 éves diplomás közgazdász vagyok, aki jelenleg is mesterképzésre jár 😘

A többieknek pedig köszönöm szépen a válaszokat!

2019. nov. 29. 09:11
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

1

Te inkább ne szólj semmihez...

2019. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem semmit, csak egy nagy tócsában ébredtem éjfélkor. Fájások meg csak rá egy órára kezdődtek, de még 8 óra múlva sem történt semmi haladás... Persze előtte való hetekben (hónapokban:) egyre nehezebb volt minden, itt fájt, ott görcsölt, és sok egyéb nyalánkság... A baba meg még szülés közben is aktív volt :) Ettől még neked lehet, hogy fájásokkal fog indulni - minden szülés más.
2019. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira semmit, hogy azt hittem túl fogom hordani. Aztán 4 nappal a kiírt dátum előtt hajnalban arra ébredtem, hogy egy pukkanást hallok, aztán elkezdett folyni a magzatvíz
2019. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok, leszámítva hogy a nyákdugó már 3 napja elment és a méhszáj is nyitott mégsem történik semmi 😭nehéz a várakozás. Amúgy ilyen görcseim, mint leírtál nekem is voltak/ vannak már egy hete, ctg is kimutatta de nem rendszeres...nincs mit tenni mint várni. Sajnos még nekem is azt mondják hogy ez eltarthat, pedig azt hittem ha ennyi jó tünetem van már akkor csak beindul, de még így sem lehet megmondani hogy három óra vagy másfél hét van-e hátra. Sok erőt!
2019. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem éreztem, felkeltem reggel, hogy nagyon kell pisilnem. A wc felé menet elöntött a magzatvíz. Bekecmeregtem a zuhany alá és vártam, hogy abbamaradjon és hívjam a férjem.
2019. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!