Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Eddig 17. re voltam kiírva...

Eddig 17. re voltam kiírva szülni most viszont meghosszabbították 22. re. Azt mondtak ettől függetlenül jöhet meg előbb de két hete mindig csak 2480g voltunk. Semmilyen jósló fajasom nincs és nagyon aktív meg mindig Aggódjak hogy rá húzunk időt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 1. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az orvosos jobban tudja, mint a GyK népe.
2019. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 khniki ***** válasza:
Nekem sem volt egy darab jóslóm sem. Bébi nagyon aktív volt, azt hittem, a hasamon át fogja kirágni magát. :D A magzatvizem is úgy kezdett folyni, hogy rúgott előtte két hatalmasat és megrepesztette a burkot. Majd jön, amikor akar. 2 hét nem oszt, nem szoroz. Amúgy a 12. heti uh alapján kell kitűzni az időpontot, az már bem számít, hogy utána mekkora a baba. A súlyról meg csak annyit, hogy az enyémet 3700-ra becsülték az utolsó uh-n, aztán megszületett 3300-zal...
2019. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak azért jó,h. Kitolták mert nem fognak felesleges indítással csesztetni. Ha valami van, akkor nst alapján úgyis indítanak.


Nálunk a lányom ekkora sem volt ilyenkor, végül 3000g született 41+1

/ mindig pontosan sikerült a dokimnak mérni.. de tévedhetmek is egész sokat a méretet tekintve/

2019. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most ezt nem értem. 5 nappal kitolták a szülés várható idejét... Es? Ez tényleg csak jobb, nem csesztetnek felesleges indítással csak azért mert tullepted a kiirt dátumot... Ha a méhlepény állapota olyan akkor úgyis lépnek majd...

A baba sulya... Két hete volt 2400 körül.... Tudod mennyit nőnek heti szinten a végén? 200-250 grammot.... Tehát már 2800 körül lehet minimum, és még van 3 heted a jól értem... Nem értem az aggódást.. Amúgy ahogy írták előttem ezek csak becslések... Én kifejezetten örülök h engem nem stresszel a dokim ilyennel..

36 hkm

2019. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!