Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Borzalmas mell viszketés,...

Borzalmas mell viszketés, mint terhességi tünet? Más is volt így?

Figyelt kérdés
19 hetes terhes vagyok. Eddig semmi bajom nem volt szerencsére. Elkerültek a rosszullétek és a “hagyományos” terhességi tünetek. Kb. 1 hete rettenetesen elkezdett viszketni a bal mellem. A bimbónál nagyon érzékeny, ott még vakarni sem tudom, megőrülök tőle. Rendszeresen ápolom a bőröm. Kentem testápolóval, majd shea vajjal, most vettem Bio Oli-t, ettől jobbat nem tudok már kitalálni rá. Viszont a viszketés továbbra sem szűnt meg. Nagyon kellemetlen. Főleg ha nem vagyok otthon. Mintha tetves lennék, állandóan csak vakarózok. Volt másnak is ilyen? Valami ötlet az elmulasztására? Meddig tart ez, mikor múlik el?
2019. dec. 3. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt..kb a 17. Hèten kezdődött, mindkèt mellem nagyon viszketett. Nekem sajnos nem hasznàlt semmi, meg kellett vàrnom amìg elmùlik, ez olyan 2 hètig tartott. Azòta ritkàn kap el a viszketès,ès nem is olyan őrülten viszket:) Kitartàs! 34 hetes kismama:)
2019. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nő a melled, ezáltal húzódik a bőröd is. Javaslom a BIO OIL-t, mert az megelőzi a striákat. A hasadon is tapasztalni fogod egy idő után.
2019. dec. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 khniki ***** válasza:
Nekem a hasam viszketett :)
2019. dec. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konkretan a mellbimbód/udvar viszket? Nekem volt ilyen ( szoptatásnal meginkabb). Nekem a Lanolin segített, ami jobb az összes bimbóvédőnél. Gyógyszetzarban is lehet kérni -bar nem mindenhol adnak. Ha nem, alkor a dm- ben van Lansinoch bimbóvédő krém- ez is lanolin, csak mivel márkás, sokkal drágább a gyogyszertárinál. Tudom, milyen borzasztó ez a fajta viszketés.... remélem, tudtam segíteni

25 hkm

2019. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!