Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az oka annak hogy nagyon...

Mi az oka annak hogy nagyon sok nő, szülés után elhidegül a férjétől? Ismerőseim közt is ezt tapasztalom. A férfi normálisan viselkedik, beszél, dolgozik. Mégis mintha egy idegen lenne.

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

A legtöbb házas férfi, a nő terhességének 2. fele, és a gyerek 1. szülinapja között lép félre első alkalommal a kapcsolatban.


Egyrészt nem kap otthon nyálkás húst, másrészt a hormonok miatt a nő sárkány lesz.

2019. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Első, te sem a legélesebb kés vagy a fiókban.

A NŐről van szó.

Szerintem csak az olyanoknál fordul elő, ahol tenyészbikának lett tartva a pasi. Arra kellett, hogy megcsinálja a gyereket és onnantól kezdve le van tojva. A szokásos kifogás pedig a gyerek. Legyen az intimás, vagy szex...

2019. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt van a szülés utáni depresszió, ilyenkor alapból sokkal érzékenyebb a hormonok miatt. Ez egy nagyon nagy változás a nő életében. A csecsemő mellett a kezdeti időszakban átlagosan 3-4 óra alvás sem jut az anyukának. Emellett nem fogja tudni ellátni a háztartást vagy épp a munkáját sem úgy mint eddig. A teste is "rosszabb" lett szülés után, hiába mondja neki a párja, hogy nem számít. De nyilván itt is csak a nő a rossz.


Na nem mintha téged ez bármennyire is érdekelne vagy épp érintene. :D

2019. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sok oka lehet. Köztük az is hogy a férfi nem segít se a gyerek körül, se a háztartásban.

Képzeld el hogy az első hetekben ott van egy hasfájós baba aki 24/23 órát ordít, nem tudsz segíteni rajta és már ettől ideges leszel. Ehhez hozzátartozik, hogy esetleg hetek vagy napok óta nem aludtál vagy nagyon keveset. És akkor jön a háztartás is.


De mint írtam nagyon sok oka lehet. Az én környezetemben inkább ez van amit leírtam.

2019. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőnek leszívja az összes energiáját a gyerek, és nincs ereje tenni a kapcsolatért. Pedig mindkét félnek ugyanúgy kellene.
2019. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
A férfi normálisan viselkedik, ami abban nyilvánul meg, hogy pont úgy viselkedik és pont annyit tesz meg, mint a gyerek előtt. Egy centivel sem többet, és nem érti, miért nem elég. A nő meg nem érti, a férfi hogy nem veszi észre hogy mennyi orbitális meló van egy gyerekkel, meg persze legyen a lakás rendben, a számlák befizetve, a hűtő tele és vacsora az asztalon. Ezáltal a nő egy kifacsart mosogatószivacs állapotában leledzik minden nap estére, lehányt, kifáradt, piszkos és ekkor jön a pasi hogy jó, de mikor lesz szex? És akkor itt bekapcsol a sárkány-üzemmód, amin rohadtul nem kell csodálkozni.
2019. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó jól látja. Mind két félnek alkalmazkodni kell. Kicsit a férfi is értse meg milyen az mikor a normál életből kiszakadva a 4 fal között vagy minden nap es minden nap ugyanúgy telik.
2019. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

6#

Baromi igazad van! Én pont az a nő vagyok aki emiatt hidegült el az elején. Míg ő dolgozott napi 8 órát,én 20at,hazajött,mikor kértem had tusoljak le gyorsan,húzta a száját ,hogy ő egész nap dolgozott hagyjam már békén.

De este azért kérte a szexet. Emellet jó apa volt,csak a tipikus olyan,aki szerint az anyaság nem meló,mivel egesz nap otthon vagyok.

Normális volt,kedves volt ,de azért na....

De aztán mikor elmagyaráztam neki,nem csodálkozott amiért kicsit elhidegültünk. Változtatott...mert ő tudott

2019. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Kb. este 10-kor alszik el a lányunk, a férjem meg fél 6-kor kel, álmos, megy aludni és én se vagyok túl fitt este 10-kor. Amíg nem volt gyerek bármikor lehetett szexelni, felkelsz szombaton délben azt csinálsz, amit akarsz, ha gyerek van 7-kor felkelt akármilyen nap van és nem tudod bezárni a szobájába, mert szexelni akarsz. Na ezért nincsen szex.
2019. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
32%

A feleségem heti 48 órákat melózik én összevissza de van hogy én is 40+orat nyomok.


Ne haragudjatok meg, de nekünk így sincs nagyon időnk/kedvünk szexelni... Ellenben nagyon jó, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk... Nem értem ezt a gyerek hepajt... Oké munka de nem több mint heti 48 óra állandó nappalban... Jó 3/4 óránként kelni kell hozzá, fárasztó de nagyhalált nem kell eljatszani, vagy aki eljatsza életében nem volt munkája max avonozás... Persze a legegyszerubb az lenne ha a férfi szulne a gyereket, nevelné, lapatolja haza a pénzt és a nagyságnak lakkozni kellene a körmét.

2019. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!