Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti jó vagy rossz emlékként...

Ti jó vagy rossz emlékként gondoltok vissza a szülésetekre, volt fogadott szülésznőtök és vagy orvosotok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Életem mélypontja mindkettő. A rossz nem megfelelő kifejezés rá. Volt orvosom és szülésznőm is (de minek).
2019. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én pozitívan csalódtam, azt hittem, sokkal rémesesebb lesz. De attól függetlenül, hogy volt egy kis komplikáció, jó érzéssel tölt el. Lehet, hogy azért, mert nagyon kedvesek voltak a nővérek és a szülésznő nő is. Pedig nem volt fogadott orvosom sem.
2019. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Rosszként mindkettőre.

Fogadott orvosom volr

2019. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Rossz. Volt fogadott orvos, akit nem lehetett elerni az ügyeletes meg telibekakálta, hogy bent vagyok. Így 1napot vajudtam úgy, hogy a kutya rám nem nézett. Utána még 1et, hogy befutott a dokim a vége császár. Azért élem meg ennyire rossznak, mert oké fájt... Mindenkinek fáj, oké szenvedtem. De csak az van meg, hogy meg mutatták a fiam és onnantól kezdve képszakadás. Nem is emlékszek, hogy amikor kihozták ott az első x órában mi történt. A férjem kérdezgettem, hogy milyen volt, miket mondtam ott fél kábultan, milyen volt a gyerek, egyáltalán mi történt. Ez az ami bosszant igazán.
2019. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Annyira rossz emlék hogy leírni sem lehet. Nem volt egyik sem.
2019. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom esetben jó emlék. De nekem szokatlanul könnyű szüléseim voltak.
2019. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus élmény volt mindkettő. Volt fogadott doki és szülésznő is.
2019. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt orvosom ès szülésznőm. Csak pozitív érzéseim vannak.
2019. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Volt fogadott doki és szülésznő is. 11 óra volt, fájt nagyon de fantasztikus volt.


Most szintén lesz mindkettő, és bízom benne, hogy ugyanolyan jó lesz csak kevesebb idő jobb lenne.

2019. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem az első annyira rossz emlék volt hogy utána egy évig sírva fakadtam ha szóba került. A második teljesen jó volt.
2019. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!