Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 napja szültem. Eddig jól...

3 napja szültem. Eddig jól voltam, ma délután óta 150 körül van a vérnyomásom. Mással volt ilyen?

Figyelt kérdés
Felhívtam a szülészetet, elmondtam. Annyit mondtak, hogy pihennek, ha eddig nem volt gond ez nem igényel azonnali kezelést, semmit. Viszont én nyilván aggódom, hiszen ma lett ez. Akkor kezdődött, mikor csomagoltam össze a kórházban, de azt hittem csak az öröm v izgalom okozza, hogy hazamehetünk. De aztán pár óra múlva itthon megszédültem, és nagyon feldobogott a szívem. Akkor mértem 151et. Utána 15 perccel 133,majd fél óra múlva megint 142/87 aztán háromnegyed óra után már 147/82.... Nem tudom mit tegyek. A szülészet azt mondta ne menjek be, csak ha huzamosabb ideig, NAPOKIG fennáll ez, és akkor is a háziorvosi ügyeletre menjek. Ti mit tennétek?
2019. dec. 16. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem lennék képes felfogni azt , hogy csak akkor menjek be ha NAPOKIG fennáll, akkor elmeorvoshoz fordulnék.
2019. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnám meg az ünnepeket, ha nem érzem jól magam, mert a karácsonyi időszakban még neccesebb szerintem az ellátás. Háziorvost keresd fel.
2019. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Értem, hogy parázol, de ez nem annyira magas, hogy a kórházba kelljen rohanni, méregessed, és ha magas huzamosabb ideig, akkor hívd fel holnap a házidokidat.
2019. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoptatnál akkor azt mondanám, hogy vegyél valeriant (gyógynövényes nyugtató szerű) háthat segít. Vagy igyál pásztortáska teát, az is beállítja a vérnyomást. De mivel szoptatsz, mindenképpen azt mondanám, hogy orvossal beszélj a baba miatt.
2019. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont így volt, a csomagolás közben kezdődött. Mire hazaértünk a lábfejem duplájára dagadt, pedig egész terhesség alatt nem vizesedtem.

Betelefonáltam a kórházba, azt mondták, normális, pihenjek. 3-4 nap mulva ahogy lement a dagadás, nem is szédültem tovabb, nem volt az az erős szívdobbanás érzés sem utána.

Te nem kezdtél el most vizesedni?

2019. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Megjött a sok szakértő... igaz, hogy a szülészet mást mondott, de ők biztos rosszul tudják.
2019. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6os,nem nem dagadt be a lábam szerencsére. A terhesség alatt sem vizesedtem.
2019. dec. 16. 19:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülésem után hasonló panaszaim voltak, fekve szédültem. Szóltam a nőgyógyásznak és vastablettát írt ki, kiderült hogy a vérveszteség miatt vashiányom lett. Gyanítom hogy nálad is hadonló okok lehetnek, plusz a stressz a baba miatt.
2019. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

9es csak szédül és volt, vagy a vérnyomásod is magas lett?

2x1 folgammát szedek vasat

2019. dec. 16. 20:19
 10/15 anonim ***** válasza:

A holnapi napon ha ugyanezen értékek és rosszullét kínoz akkor irány a kórház kardiológia.

Szülészetet emiatt hiába hívogatod,ügyelet vagy azonnal kardiológia.

Ekg minnél hamarabb kellene..és ha fenn áll továbbra is akkor kapsz talán 24órás ekg-t!

2019. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!