Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 37-38 héten szeretnék...

Ha 37-38 héten szeretnék szülni, akkor mikor kezdjek inni málnalevél teat, illetve mikor hagyjam abba a magnézium szedést?

Figyelt kérdés
vagy milyen homeos bogyokat lehet szülés elött szedni?hogy beinduljon idöben?
2010. júl. 20. 12:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
lehet hogy rosszul tettem fel a kérdést ,de miert kell rögtön lehurrogni,a masikat.söt ki akarna ártani a babajanak akitg már 9 honapja vár?mert én nem.
2010. júl. 20. 12:52
 12/24 A kérdező kommentje:
szeretném inkább természetes uton megszülni a babat,ha kell még farosan is de azt csak 3500 ig engedik,sajna a fiam is több volt ennél ezert ha nem fordul meg lehet csaszar lesz.bár lehet hogy csak az érzéstelenitestol felek,meg hogy ujdonság
2010. júl. 20. 12:54
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz ártani akkor hagyd rá a dolgot.
2010. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
persze h félsz hiszem a császár műtét de ha a baba igy kivánja akkor megéri,az érzéstelenitő beadás nem fáj
2010. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%

Ha terhes vitamint szedsz akkor hagyd abba,vagy a 20-ik héttől csak heti 2-3x vedd be.Figyelj az étkezésedre,tartsd be a terhes diétát,és nem lesz nagy a babád.De te azt írtad,hogy 37-38 hétre szeretnél szülni.De ha nem érett akkor még a baba,akkor hiába van meg a súlya,lehet gond vele.Nem az a megoldás,hogy előbb jöjjön,hanem kiiktatni azokat a tényezőket,amik hatalmasra fújják.Unokatesómé 5,400gr-s lett.Cukros volt,nem figyelt oda,evett ha kellett ha nem,tömte magába a sok mesterséges vitamint,ez lett a vége.

A magnézium szedést is a 36 hét után javasolják abba hagyni,de ez is a babától függ.

2010. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
a durva hogy igy is alig eszem 6 kilot hiztam eddig,es nem kivanok semmit,a cukrom meg nagyon alacsony lett most is es a fiamnal is.
2010. júl. 20. 13:02
 17/24 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy?

Én csak azért szeretnék túl lenni már rajta, mert ágyhoz vagyok kötve, míg mások nyaralnak, addig én a wc-zésen kívül máshova nem kelhetek fel. Iszonyatos görcseim vannak, napi 4-5x, annyira fáj, hogy a tapétát lekaparom, de ki kell várnom az idöt és addig meg szenvedek.

Nálad van valami gond? Vagy miért volt olyan rossz túlhordani? Bocsi a kérdésért de elsö babás vagyok ezért nem tudom.

32 hetes

2010. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
33hetes vagyok,én csak a faros szülés miatt nem szeretnem tulhordani,ha netan nem fordul be.neked mittöl vannak ilyen görcseid?mit mondanak?
2010. júl. 20. 14:24
 19/24 anonim ***** válasza:
Nyugi,megfordulhat még.Nekem a középső megfordult 40 hetesen.Persze ilyenkor már ritkább,de neked még azért van helye.Mekkorára becsülik a súlyát?A nagyobbik mennyire volt nagy baba?
2010. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Egyébként a túlhordott babáknak már inkább csökken a súlya mintsem nő.Nálam amelyiket 42 hétre indították,a túlhordás minden jele látszott rajt.A doki szerint kb olyan 30-40 dkg-ot esett vissza a súlya is.
2010. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!