Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális amit Chachi Gonzales...

Normális amit Chachi Gonzales művel?

Figyelt kérdés
Csak szerintem nem normális hogy 8-9 hónapos terhesen tánc videót kell gyártani a youtube-ra? Ezt látván csak én érzem magam kényelmetlenül?:'D Vagy pl az hogy a szüléséről videót készít és megosztja az interneten? ...mert úgy látom hogy társadalmilag ez így teljesen elfogadott.. akkor velem van a baj, hogy számomra ezek így..hogy is fogalmazzak..kicsit beteg dolgok?:'D

2019. dec. 27. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is beteg.
2019. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem néznéd te meg a többiek, akkor nem gyártana ilyen videókat.

Mellesleg a terhesség meg a szülés természetes dolog, ennyire nem kellene kiakadni azon, ha valaki nem csinál belöle problémát.

2019. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem hallottam még róla, de most rákerestem. A táncos videókkal nincs bajom, mert jó látni, hogy terhesen is van ereje mozogni, és jól érzi magát. A szülős része meg tényleg beteg, az nem tartozik senkire..
2019. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj hogy meg mertem nézni:'D mielőtt terhes lett nem jelentette be hogy ilyen videókkal készül..és igen ezek természetes dolgok hogy 9 hónapos terhesen táncolunk a szülést pedig megosztjuk mindenkivel a bolygón:'D
2019. dec. 27. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában ez a terhestanc egy hagyomány, mint pl a tejfakaszto és babavaro buli, szokták tartani, egy táncos csajtol meg ne várd hogy ne tegye meg :)

Shay mitchell, beyonce vagy jennifer lopez is anno ezt megcsinált. Semmi extra nincs benne. Ezen csak mi hökkenünk meg.


A szülés videót nyilván az nézze meg aki kíváncsi rá, aki még nem bírja megnézni az meg ne nyissa meg a videót nem?

2019. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az meg ki? De mindegy is, ennyire nem érdekel mások élete. Inkabb a csaladommal foglalkozok ;)
2019. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!