Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 6-8 órával vannak...

Szülés után 6-8 órával vannak fájdalmai egy nőnek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi fáj ilyenkor? Például érez még görcsöket, fáj e ott lent, esetleg csak gyengének érzi magát? Ha vannak görcsög azok milyen erősek? Egy teljesen komplikációmentes szülés esetében.
2019. dec. 30. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Szoptatáskor méhösszehúzódást, görcsöket. Az egész alfele fájhat, ami normális.
2019. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Hohó, simán hetekkel utána is fájhat.
2019. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egy 10-es skálán kb milyen erős fájdalom?
2019. dec. 30. 17:01
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak szoptatáskor húzódott a méhem, semmi más fájdalmam nem volt, az adrenalin miatt még fáradtnak sem éreztem magam. A gátsebem is csak két nappal később kezdett fájni. Olyan voltam mint bármikor máskor.
2019. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Mi az, regényt írsz?

Ha a szülés 10-es, akkor második gyereknél kb. 8-as volt. A szoptatás alatt mintha újra vajúdtam volna. Első gyereknél nem voltak ennyire erősek az összehúzódások. Viszont a gátseb az elsővel fájt jobban, folyamatosan jegelték, mivel a fájdalomcsillapító nem hatott semmit.

2019. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Hétfőn szültem, pénteken már alig tudtam járni úgy fájt az alfelem 😅
2019. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

A mehosszehuzodas fajt nekem, elso ket gyereknel inkabb csak szoptataskor es akkor is kb csak mint egy kozepes mensi gorcs.

A harmadik szules utan viszont ugy begorcsoltem, hogy azt hittem valami baj van. Egesz ejjel gorcsoltem, kozepes vajudas erossegu fajdalom volt.

Allitolag minel tobbedik szules, annal erosebb a mehosszehuzodas szules utan.

Az alfelem nem fajt egyik utan sem, inkabb zsibbadt, de en gatvedelemmel szultem mindig es nem volt se vagas, se repedes.

2019. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Lent, a gatnal eléggé fáj, hisz, ha szét is szakadtak, vagy ha csak simán várták.. Bár embere válogatja. Nekem nagyon fájt, úgy 10/8. A szoptatás a inkább menstruációs fájdalmak voltak, nem volt vészes. De mindenki máshogy éli meg.
2019. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Én csak iszonyúan fáradt, gyenge voltam. Csak a gátsebem fájt. Szoptatáskor sem éreztem semmit.
2019. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Ket gyerekem van, de egyik szules utan sem ereztem semmilyen osszehuzodast szoptatas alatt sem. Mindig csodalkoztam, mikor mondta valaki, hogy hat szoptatasnal marpedig faj, gorcsol. Biztos ez is egyeni.

Nekem az elso szules utan a gatseb volt remes. Folyamatosan sajgott, es nagyon erosen, eros fajdalomcsillapito kup is csak rovid ideig enyhitette.

Masodik szulesemnel csak ugy 3 nap utan kezdett fajni a seb, de kibirhato volt.

2019. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!