Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+5 hetes varandos vagyok....

39+5 hetes varandos vagyok. Ha semmi sem jelzi a szulest, se hasmenes, se nyakdugo, se gorcs nincs, azt jelenti, meg varnom kell egy ideig?

Figyelt kérdés
Johet teljesen varatlanul is, vagy azert vannak szulesre utalo jelek? Elso baba lesz, a kiirt datum januar 4.
2020. jan. 2. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lutri.. Bármikor beindulhat!

Lehet éjjel de az is lehet, hogy túlhordod!

Én pl az elsőt 8 nappal később szültem mint a kiírt dátum.

Kitartást, nem soká babázhatsz 🍼🙂

2020. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jelenti azt. Váratlanul is beindulhat a szülés minden előjel nélkül. Nekem például sem a magzatvíz nem folyt el, nyákdugó sem ment el, hasmenésem sem volt. Egyedül görcsök jelentkeztek, de azok is közvetlenül a fájások előtt.
2020. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem váratlan volt:

1. baba: kórházban voltam, reggel indítottak volna, előző éjjel nagyon sűrűn kellett pisilnem, rá 2 órára jöttek a fájások.

2. baba: felálltam a földről, folyni kezdett a magzatvíz.

Nem voltak előjelek különösebben.

Akár ma éjjel is beindulhat! :)

2020. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel indítottak..

Másodiknál 12 :15 kor elment a nyákdugó pisiléskor, 15 perc múlva a magzat íz! Semmi előjele nem volt!

2020. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Magzatvíz* bocsi😃
2020. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél már a kórházban voltam, 40+5nél jártunk, délelőtt UH, méhszáj vizsgálat ami teljesen zárt, semmi szülésre utaló jel, délután 3-kor meg a semmiből jöttek szépen sorba a fájások.
2020. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 5x szültem, soha nem a magzatvíz ment el, hanem mindig a semmiből kezdődtek a fájások. Hosszú zárt méhszáj előző vizsgálaton. kb 2 ujjnyi méhszájnál kezdtem érezni a fájásokat, szoval amikor a kh-ba értünk, legalább 2 v 3 ujjnyi voltam már.
2020. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden előjel

Jósló


Stb nélkül indult 41+1

Éjjel bumm egy fájás..


2 nappal korábban 3000 méhszáj volt a vizsgálaton

2020. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel indítottak 40+4-en a másodikkal hajnalban 1 nagy fájásra ébredtem ami kisugárzott a derekamba.A másodikkal voltak jóslóim de ez számomra összetéveszthetetlen volt, tudtam, hogy aznap szülni fogok. :) Most várom a harmadikat kíváncsi leszek vele, hogy indul majd. 34+4hkm
2020. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!