Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elôtt (szülés előtti...

Szülés elôtt (szülés előtti pár napban) hány cm volt nálatok a csipőbőség és a pocak?

Figyelt kérdés
Azt is írjàtok meg légyszi hogy könnyű vagy nehéz szülés volt
2020. jan. 2. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is. A pocak mérete nem mérvadó. A csípőmet meg nem vagyok most hajlandó csak ezért megmérni, hogy aztán pár nap múlva visszajöjjek elmondani, de egyébként átlagosan széles csípőm van. Én úgy érzem, hogy nem a csípőmöm múlt, hogy a fiamat megszüljem, hanem a helyes légzésgyakorlaton és azon, hogy a szülésznővel/ott dolgozókkal kooperatív voltam. Szóval fölösleges itt csípővizegálat, stb, ha nem működik az ember együtt. Pl nyom, mikor egyértelműen közlik, hogy még ne...
2020. jan. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csipőd ha széles krédező könyen szülsz. megszültél már?
2021. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A dokik azt mondták, hogy nagyon vékony vagyok (ami nálam full genetika, nem tudok hízni) 168cm 59kg voltam a 40. héten a kiírás napján, aznap meg is szültem.

Közölték, hogy nagyon pici a hasam kb 95 cm volt így körbemérve (a csípőmet nem mértem végül) és hogy a baba kb 2400-2700g között lesz az uh alapján.

Tök jó volt stresszelni ezen a szülés előtti órákban, hogy ezzel jöttek, hogy bár időre született, de kis súlyú baba lesz… azon gondolkodtam hogy biztos nem fejlődött rendesen stb.

Na ehhez képest egészséges fiú lett, 2850g (vagyis bőven a tippelt súly felett), 50 cm

Természetes úton szültem első fájástól kezdve 10 óra múlva lett meg (1. baba), de csak az utolsó kb 2 óra volt nehezebb, addig elvoltam szépen, egyáltalán nem volt olyan borzalmas, mint ahogy elképzeltem :)

Utólag azt mondom, hogy mindenki elmehet a fenébe aki azzal jött hogy jajj de vékony vagy, hogy fogsz szülni?? stb… gyönyörű babám lett és 9 hónappal a szülés után olyan lapos volt a hasam mint egy tininek 😎

2021. okt. 24. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok
2021. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!