Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó távozott? Utána...

Nyákdugó távozott? Utána általában hány nap telik el szülésig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 37+2 napos vagyok és mai nap azt tapasztaltam hogy délben elmentem a mosdóba és a WC papíron ilyen sárgás fehéres picit talán szürkés váladék volt, de nem olyan sok. Az állaga ilyen zselés kocsonyás volt. Egy félóra múlva is ez volt, majd meg 2x ezt találtam a WC papíron, végül 3körül amikor pisiltem hallottam egy ilyen “toccsanást” a vízben, mintha valami kiesett volna, de nem láttam semmit mivel eleve barna a toalet és a vízbe esett. Nem ijedtem meg igazából csak ilyet én még nem tapasztaltam. Egyszer volt eddig jósló fajasom. A mozgása rendben van a gyerkőcnek. Holnap kell mennem pont a dokimhoz, szóval nem hívtam fel ezért telefonon. Első babám lesz, 21 éves vagyok, és a férjem szerint péntek szombat körül tuti megszülök!😂 amúgy február 1.re vagyok kiírva, de én is hétvégére tippelek. Várom válaszotokat hogy szerintetek mennyi idő lehet még hátra :)

2020. jan. 6. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Erről nem hiszem, hogy a gyakori népét kéne megkérdezned.
2020. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy holnap megyek a dokimhoz ezért nem is hívtam most fel. Csupán aki tapasztalt ehhez hasonlót ahhoz szólt a kérdésem, neked nem lett volna muszáj ide írnod!
2020. jan. 6. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:

Pl nekem nyákdugó távozása után 15 perccel a magzatvíz is elfolyt.. Szóval szinte lehetetlen megtippelni, hogy mikor szülsz! Talán az orvosod majd ha megvizsgált mond okosat!

Könnyű gyors szülést kívánok! 🍼😊

2020. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Péntek reggel 06:30 körül elment a nyákdugó, aznap 14:00 kor elfolyt a magzatvíz. Szombaton 01:40-re megszületett a babám.
2020. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nappal a burokrepedés előtt távozott a nyákdugó, de nekem az véres volt.
2020. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3 nappal elotte tavozott
2020. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szombat este ment el, szerda hajnalban indult a szülés, de mi már a 41. héten voltunk.
2020. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 khniki ***** válasza:
Akár egy hónap is eltelhet.
2020. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!

Ment mindenkinek a pipa☺️

Igazából én is azt olvastam akár az nap lehet baba, de valakinek 3-4-5nap is eltelik vagy akar egy het is. Mindenesetre várom a további következményeket 🤗

2020. jan. 6. 21:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kiírt napon ment el a nyákdugó, majd rá 6 nappal szültem. A másodiknál nem találkoztam a nyákdugoval, akkor terminus után 2 nappal szültem.
2020. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!