Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy ötös skálán hányásra...

Egy ötös skálán hányásra értékeléd a szülés/császármetszés fájdalmait?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, és nagyon megosztó ez a téma, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy kinek - milyen tapasztalatai vannak "1-5ig" ( 5 a legfájdalmasabb).

2020. jan. 8. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Simaszules 4
2020. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
1. szülésem 13 óra volt, ebből 10 óra 5/1-es, az utolsó 3 viszont 5/5. A 2. szülés össz-vissz 3 óra volt, 1, max. 2-esnek mondanám. Talán 1 fájás volt amire emlékszem, hogy felpisszentem, a többi semmi volt. A kitolás sem volt vészes.
2020. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Amikor először mentem szülni megkerdezték hogy 10-es skálán mennyire fáj. Akkor azt mondtam hogy fogalmam sincs milyen a 10es fájdalom, így 9-et mondanék


Ha az első 9es volt, a második szülésem 10es :)


De szerintem van erősebb fájdalom szóval ha 5-ös a skála akkor 4est mondanék

2020. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A császármetszés nem fájt, mivel aludtam. Utána az első felkelés nagyon rossz volt, de kibírható. Nem voltak folyamatos fájdalmaim. Bizonyos mozdulatok voltak nehezek, kellemetlenek. De azt mondták, hogy mit, hogyan kell csinálni és úgy nem fájt, csak kellemetlen volt.

Lehet, hogy az idő is megszépíti, ezért nem tűnik már olyan durvának. Szóval már nem biztos, hogy reálisan látom. 3-4 közé tenném.

2020. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Császár:

Műtét 0.

Első felkelés 4,5 túlélhető, de kiba.. erős.

Utána kórházi napok 2-3, ha nem jött a nővérke az oxytocinos injekciókkal, oxy után 3-4.

2020. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sima szülés 4/5, nem volt olyan vészes
2020. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Sima szülés: 3


Gyermekágyi időszak: 5 (szakadtam kívül belül, másfél óráig stoppoltak. 2 hétig sírtam mikor wcre kellett mennem)

2020. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

1 császár 2

2 császár 5 brutálisan fájt a méh össze huzodas

2020. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csak a császárról tudok nyilatkozni. Nekem nem fájt. Műtét eleve érzéstelenítés alatt van, de nekem utána se fájt. Felállni nehéz volt, de inkább kellemetlen, nem fájdalmas.n
2020. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Természetes szülés 2.
2020. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!