Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki közületek 36....

Szült valaki közületek 36. hétre? Ha igen akkor minden rendben volt ugyan úgy zajlott minden?

Figyelt kérdés
36.hétben vagyok és elkezdett érdekes módon fájni a hasam alja, ha felállok ez erősödik. Aggódok egy kicsit hogy ez már lehet hogy az.

2020. jan. 14. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 36. hétben vagyok, nekem is vannak néha fura fájdalmaim, de eszembe sem jutott, hogy ez már a szülés lenne... Szerintem ne aggódj ezen, ha tényleg megindul akkor az biztos erőteljesebb lesz. Lehet, hogy túl sokat ülsz, mozogj többet.
2020. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
36+0-nál mondták azt a kórházban, hogy rossz a flow, és azonnal műtét. 1900-g volt a kisfiam. 2 hétig a PIC-en volt. Alapvetően egészséges, most 6 éves múlt. Iskolába nem ment még, mert a szövegértéssel meg a finommotorikával vannak gondjai, de ugyanakkor meg folyékonyan olvas.
2020. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
36.+4 naposan szültem a lányom. Természetes úton, 3150 grammal és 49 cmel. Rohamosan nőtt, azt mondták a dokik, hogy szerencse, hogy nem várt tovább.
2020. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
36.hétre születtem,2500 grammal, szerencsére nem volt semmi gond, sem a szülészorvos,sem később. De ne izgulj, lehet még csak jóslók
2020. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én, semmi baj nem volt, 2600 grammal született a lányom, pic-en egy másodpercet se voltunk, ment a rendes újszülött osztályra. A 36. héten már jól fejlettek a babák.
2020. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jan. 14. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

34 hétre született a fiam, egészen apró testsúllyal, mert méhen belül nem tudott fejlődni.

Nincs baja. Dévényre jártunk mert feszes volt, de ennyi. Mindent csinált időben ahogy kell.


36 hét az már nagyon szuper akkor is ha ne adj isten meg kell születnie. Általában ilyenkor tényleg csak apróbb fejlesztésekre szorulnak, de nem is biztos hogy szükség lenne rá.


Egyelőre nyugi, lehet hogy tényleg túl sokat ülsz vagy állsz. Vagy csak jósló fájások.

2020. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

37+5re született a lányom, de amúgy mindig egy héttel kisebb volt az uh-kon mint a számolt terhesség.

De muszáj volt a császár akkor már, szóval nem volt választás.

2590 gramm és 49 cm volt.

Egy estére inkubátorba tették, ezen kívül semmi nem történt másképp, ja meg 3 nap helyett 4-et voltunk bent vele, eggyel később engedtek minket haza.

De utána havonta vinnem kellett a gyerekorvoshoz meg a védőnőhöz, hogy a gyarapodását figyelemmel kísérjék.

Most már 1 éves, és 10 kg, nagyon stramm kislány, már 2 hete stabilan já :D

2020. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Húgom született kb. így, 2200 gramm volt és negyvenvalahány centi. 1 hét után simán hazaengedték, mondták, hogy 1 hónapos korára kb. eléri azt a súlyt, amivel született volna. Anya örült, hogy hamarabb kibújt: 1 hónaposan 4 kiló fölött volt már.

Ismerek 35. hétre született hármasikreket is, velük sincs semmi gond, nem is volt. Legalább az egyikük már 1 éves kora előtt el is indult, gyönyörűen fejlődnek.

2020. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

36 hétre született a 3. gyerekünk 2700g 47 cm

Teljesen rendben volt, szülés után kellett pici oxigén neki de ennyi!

Most 9 éves nagy csaj😃

2020. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!