Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyiregyháza Jósa András...

Nyiregyháza Jósa András kórházban valaki szült mostanában?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy újitják ez mennyire befolyasolja a szüléseket illetve mi az a családi szoba? Nincs fogadott orvosom.
2020. jan. 19. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! nagy káosz van most ott... igaz, én még nem szültem, majd március elején, de pont tegnapelőtt voltam szülésfelkészítőn és megmutatták mindent A-tól Z-ig. az A oldal teljesen le van zárva a felújítás miatt, a B oldalra van bezsúfolva mindenki, előfordult, hogy annyi szülés volt egy nap, hogy a 6 ágyas kórterembe 13man voltak ( értds: 13 kismama és 13 baba). nincs már VIP szoba sem, és rooming-in rendszer van, vagyis te látod el a babát, nincs már az az opció sem hogy 3 óránként kapod meg szoptatni. nem fürdetik a babákat, a köldökcsonkot is te ápolod (felmerül a kérdés hogy ha a kismama csinál mindent, akkor mit csinálnak a csecsemős nővérek egész nap... ) családi szobának hívják azt a szobát, ahová szülés után kitolnak pár percre és a családtagok először láthatnak téged és a babát. a szülésfelkészítőn mondta a vezető szülésznő, hogy ajánlott beoltatni a családtagoknak magukat influenza elleni védőoltással, máskülönben a járvány idején, ami kb. 2-4 hét múlva tetőzik, senkit nem fognak beengedni. kérdezz bátran, sok ismerősöm szült mostanában, ők ellátnak infoval engem is.
2020. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!