Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi pénzt adnátok a szülésért?

Mennyi pénzt adnátok a szülésért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérdésem a következő: mennyi pénzt adnátok a szülésért annak a felfogadott orvosnak, akinek nem a magánrendelésére, hanem SZTK-s rendelésére jártok; abban az esetben, ha tudom, hogy a magánklinikán alkalmanként 20.000 forintot kér? (Ebben az esetben gondolom a magánklinikával "osztozik" a bevételen.)

Bevallom, nekem a 200.000 forint nagyon durva ár lenne.

(Megyeszékhely)


2020. jan. 20. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi utólag akartunk volna adni. Pechjére aznap beteg volt a doki, egy másik pedig sokkal lelkiismeretesebben levezette az egészet mint amit a fogadott tett 9hónap alatt. Mindezt kenőpénz nélkül. Utólag pedig nem voltunk hálátlanok anyagilag sem.
2020. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

(A 200.000 forintot úgy értem, hogy elvileg a szülésért a magánrendelés tízszeresét szokták adni.)

Ezt tartom rengetegnek.

2020. jan. 20. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit adj neki amennyi nektek belefér.
2020. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Százat adnék, ha bele fér a keretbe és még vágyok vele elégedve.
2020. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
150-et adtunk
2020. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a terhesgondozás tízszerese mostanában valamiért nagyon elterjedt, de egy hülyeség és nem mindenki engedheti meg magának. Ha szeretnél adni, annyit adj, amennyit nyugodt szívvel tudsz adni. Ne érezd azt utána, hogy túl sok volt és elég lett volna pl 50-nel kevesebb..

Nekem sajnos program császárom lesz (méhszájnál tapadó lepény miatt). 150-et gondoltunk adni max. Magánba járunk hozzá, ami 18 ezer volt eddig, januártól 20 ezer per alkalom. Ergo mire odajutunk, hogy hazamehetünk a babával 300 ezer Ft-ot kap tőlünk. Egy évben tuti van 50-100 kismamája. Mindenki számolhat. Nem sajnálom tőle, mert nagyon lelkiismeretes orvos és emberileg is nagyon ott van. De én azért nem fogok erőmön fölül fizetni. Én valószínű kevesebből élek, mint ő. Szóval annyit adj, amennyit szíved szerint adnál, és ne érdekeljen, hogy más mennyit ad.

2020. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Magyarul a 20 ezres magánrendelés helyett tök ingyen járkáltál hozzá? Számold már ki, az hány alkalom..plusz a szülés. Ilyen esetben szerintem 100 a minimum.... nyilván ha legalább a magánrendelésen perkáltál volna, akkor nem írnék ennyit, de így?...
2020. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!