Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi pénzt illik így adni?

Mennyi pénzt illik így adni?

Figyelt kérdés

Nincs fogadott orvosom. Programozott császár lesz eü okok miatt. Ilyenkor ha minden rendben ment illik adni az ügyeletes orvosnak? Ha igen, mennyit? Több százezret nem tudok, 50-60at meg nem "ciki"?

Egyáltalán fogom tudni ki műtött meg? Nem hiszem, hogy a műtőben van rajtuk névtábla, vagy nem tudom.

Tapasztalat?


2020. jan. 20. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ez a dolguk. Én nem adnék semmit! Egy köszönöm pont elég sztem!
2020. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Illeni nem illik, max adható, ha még vagy vele elégedve.

Aki műtött, az fog megvizsgálni mielőtt haza engednének illetve ott lesz minden vizitnél jó esetben. De még is kerdezhezted, ki volt.

2020. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Minek adni? azt sem tudja ki vagy. Kap érte fizetést. 1 óra múlva meg el is felejt. Költstsd azt a pénzt a babára.
2020. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha az ügyeletes orvos fog császározni, én sem adnék neki pénzt... a munkáját végzi.
2020. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!