Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Orvost/szülésznőt kórház...

Orvost/szülésznőt kórház megjelöléssel ajánlanátok, akiknél szabadon választott a kitolási póz (nem a vajúdás)?

Figyelt kérdés
Tehát akiknél problémamentes esetben, akár állva vagy guggolva is van lehetőség kitolni és a kórházi protokoll sem tiltja.

2020. jan. 21. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szent Imre kórház!
2020. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha szóba jöhet magánkórház, akkor Dr. Pop Andrea és Bakóné Gottfried Anikó a Róbertben :)
2020. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dékány Ágnes, Vass Gabriella, Róbert Kórház
2020. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Péterfy, ha szeretnéd privátban írok orvost és szülésznőt :)
2020. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szent Imre, kb az összes orvos.
2020. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 khniki ***** válasza:
100%
Dékány Ági Róbert Kórház
2020. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de guggolva? Azt hogy lehet kibírni? Nekem már akkor fáj a térdem (36.hét), ha csak 5 másodpercre leguggolok vmi miatt..
2020. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 Nem tudom, szerintem alkati kerdes, masok vagyunk. Eddig 3 terhesseget hordtam ki es a vegeig sosem okozott gondot a mozgas. Guggoltam, siman kikeltem az agybol stb. En sosem ereztem azt amirol nehany kismama mesel h nehezebb mozogni pocakkal. :-)


Szent Imre korhazban tudtok ajanlani orvost, akinek van maganrendelese Del Budan vagy Del Pesten? Akar orvos-szuleszno páros.

2020. jan. 25. 09:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Sajnos a Szent Imre dokik fullon vannak, augusztusi szüléseket már nagyon sokan nem is vállalnak.

Egy ismerősömet viszont dr Láng Adrienn elvallalta 29 hetes terhesen

2020. jan. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Oh még csak tervben a baba. :-) Az előző kettot a Jahn Ferencben szultem es habar a dokimmal semmi bajom a kitolasi protokoll miatt most mashova mennek. Meg ugyis elkoltoztunk azota igy most elég messsze van a korabbi dokim rendeloje.


Dr.Varsanyi Andrast talaltam most Erden, ő is szimpi. A doktornonek is utana jarok.

2020. jan. 30. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!