Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szült császárral...

Valaki szült császárral Győrben? Én pánik beteg vagyok ez indok arra hogy megcsászározannak? Válal valaki kérésre császárt ha ez az indokom?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó pénzért mindent lehet.
2020. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fontos lenne utána olvasnod a szülés és a csm folyamatának. Előbbinél lassan halad a folyamat, fokozatosan terhelődik a tested, valamilyen szinten tudsz irányítani (mozogsz, pózt változtatsz, stb.) Utóbbinál lezsibbasztanak, kikötöznek és érzed, hallod, ahogyan benned matatnak. Nekem az első sajnos császár lett, na ott volt pánikrohamom, mintha élve boncoltak volna fel. Barátnőm végighallgatta, hogy 40 percet bénáztak a varrással, mert szanaszét szakadt a méhe és csak hallgatta, hogy nagyon vérzik, lehet, hogy ki kéne venni, altassuk?, stb.


Ilyen szempontból (is) sokkal rosszabb a csm.


Egyébként biztos van doki, aki jól megpakolt borítékért megműt, de nem jársz jól vele.

2020. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a pánikbetegséged kezelt, gyógyszert szedsz és a többi akkor az orvosod kiállít egy szakvéleményt és gondolom a nőgyógyászod elfogadja.Amúgy jó és normális hozzáállású orvosok vannak Győrben, kérdezd meg a sajátod mit mond.A Mika Péter csak valós orvosi indokkal csinál császárt.
2020. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Győrben nagyon rámennek arra hogy ne császár legyen, nekem dokim felvetette téraránytalanság miatt, de olyan komolyan veszik hogy az osztályvezetővel kellett leülni tárgyalni és bemutatni a papírokat hogy tényleg indokolt -e a császár.

Szóval nem hiszem hogy kérésre megcsinálják.

De hidd el nekem természetes szülésnél a hormonok segítenek neked, míg nálam pl sürgősségi lett, és marha rémisztő volt hogy lekötve a kezem, alulról nem érzel semmit, de hánynod kell mert épp a gyomrodat pakolásszák, rögtön felment a pulzusom és rámjött a pánik, adniuk is kellett valami gyógyszert hogy megnyugodjak.

2020. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is parasabb a csaszar, de nem vagyunk egyformak. Barátnőm szült Győrben. Öt csaszaroztak, de csak azért mert nem voltak fajasai és leesett a baba szivhangja. Amúgy csaszar ellenesek, uh ha nem viszel szakvéleményt pl pszichológustol vagy pszichiatertol szerintem alapból nem csaszaroznak. Max ha úgy alakul. De szerintem gondold át, mert az hogy tényleg ébren felvagnak miközben ki vagy kötve neked kevésbé ijesztő? Hű engem a hideg is kiraz a gondolattól. Ahogy egyik kolléganőm fogalmazott: életemben nem voltam meg ilyen kiszolgáltatott helyzetben.
2020. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire császárellenesek. Sógornőmet simán megcsászározták mert nem akart a doki indítani, mivel másnap nem lenne bent , és lehet, hogy akkor lenne csak belőle szülés. Ez volt az indok. 🙄 ( első is császár volt neki amúgy)
2020. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!