Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindul a szülés?

Beindul a szülés?

Figyelt kérdés

40 hetes 4 napos első babás kismama vagyok. 2 naponta járunk NST-re, mai nap folyamán is voltunk. Tegnap este 10 óra óta vannak rendszertelen méhösszehúzódásaim fájdalom nélkül. Említettem a fogadott orvosunknak, mondta, hogy az tökéletes.

Egyre gyakrabban érzem az összehúzódásokat, de még mindig nem fáj, csak szimplán kellemetlen. Beindulhat a szülés? Nálatok hogy kezdődött?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2020. jan. 23. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De izgi :)

Igen, indulhat így, bármikor erősödhet.

Nekem az első babával egyből rendszeres 5-7 perces fájások lettek. Majd írj még! :)

2020. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy tudom, ilyenkor, kell egy jót (óvatosan) szexelni, és az beindítja, mert a spermában olyan anyagok vannak amitől megindul!
2020. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én holnapra lettem volna kiírva és már 6 hetes a kislányom.Nem voltak fájásaim,csak elfolyt a magzatvíz.
2020. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekünk mondták, hogy szilveszterkor úgy készüljünk, hogy lehet megérkezik.

Ahhoz képest mindjárt vége a Januárnak.:)

2020. jan. 23. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is így kezdődött. Azt figyeld hogy óránként sűrűsödik-e. Illetve hogy elmúlik-e a forró zuhanyzás után? Ha igen akkor ez még nem az.

Nekem kitartott vagy 9 órán át mire sűrűbb lett és erős.. 😄😄😄

2020. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak készült a testem a szülésre. 25-én estefelé kezdtek menstruációs görcseim lenni. 26-án reggel véreztem is kicsit. Pont mentünk vizsgálatra,kiderült 2111 volt a méhszáj. Hazaküldtek , hogy másnap fogunk szülni.

Fel8ra oda mentünk, de előző este megint voltak az enyhe görcsök. Kiderült, hogy majdnem teljesen kinyílt a mehszaj.

27-én este 10 órakor végül megszületett a kislányunk. Sajnos császármetszés lett a vége, de a lényeg, hogy egészséges és velünk van.:)

2020. jan. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!