Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogy indultak a fájások?...

Kinek hogy indultak a fájások? Első terhességnél nem is volt vészes csak 5 percenként fájt kicsit . Így most kezdek aggódni mert akkor is pont időbe kórházba kerültem .

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik éjszaka iszonyatosan fàjt a hátam, de elmúlt, tudtam aludni. A következő éjszaka ismét hátfájás, 3×15 perces fájások, majd 5 percesekre váltott. Fél 3kor kezdődött éjszaka, 5 percesek 4 óra körül lettek, negyed hétre értünk be a kórházba. Délelőtt 10 óra előtt pár perccel megszületett a kisfiam. A 42. hetet kezdtük volna aznap.
2020. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 khniki ***** válasza:
Sehogy. Magzatvíz kezdett szivarogni.
2020. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menzesz szerű görcsökkel indultak a fájások.
2020. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. gyerek: Úgy a 15. hét környékén elkezdett görcsölgetni a hasam néha. Végül is nem volt semmi probléma, hanem ilyen alkat voltam, hogy mindig volt összehúzódásom. Hozzászoktam. A vége felé egyre többször volt ilyen összehúzódásom és egyre jobban fájtak ezek. Egyik este is szokás szerint görcsölgettem, fájt, de tudomást se vettem róla, mert hát hetek óta ez volt. Aztán feltűnt, hogy most mintha sűrűbbek lennének, mint eddig. Elkezdtem mérni, átlagban 5 percenként jöttek. Mikor elindultunk, akkor azért már jobban fájt. 39. héten szültem.

2. gyerek: A 12. héttől éreztem a jól ismert összehúzódásokat. Megint végigkísérte a terhességet. Egyik este söprögettem, hajolgattam, és majd' leszakadt a derekam. Éjszaka ugye ezerszer felkeltem pisilni, akkor is mindig jött a szokásos görcs. Hajnalban már nem tudtam visszaaludni, akkor lett gyanús a dolog. meleg víz hatására mintha elmúlt volna, de ahogy kiszálltam (ugye testmozgás...) megint kezdődött. Ekkor elkezdtem mérni az időt, 5 percesek voltak, de még nem fájt igazán. Pár óra múlva megszületett ő is. Ez is a 39. héten volt.

Ha lesz harmadik terhességem, szerintem akkor se fogom észrevenni. :D

2020. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül harmadik terhességem elsőnél magzat víz folyt el otthon az egyértelmű volt . Másodiknál fájások alig fájt . És mindegyik kb 2-3 óra alatt meg is lett .
2020. jan. 25. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!